притисни ентер »

Корисни совети од разведен маж: Ваша задача е само да ја сакате
Корисни совети од разведен маж: Ваша задача е само да ја сакате

Корисни совети од разведен маж: Ваша задача е само да ја сакате

Џералд Роџерс, неодамна отвори веб страна во која отворено раскажува за грешките што ги направил во бракот. Тој сега верува дека без разлика колку и да се тешки взаемните односи, вреди да се борите за семејството. "Очигледно не сум експерт во врска. Но искуството што го добив за време на разводот ме натера да се запрашам што би се сменило ако имав

Хороскоп за петок (11.01.2019)

Хороскоп за петок (11.01.2019)

Овен Од работни проблеми преминувате на љубовни. Ви недостасува инспирација, но сакате да бидете смирени. Поминете ги слободните моменти со партнерот. Незадоволни сте постојано, но и тоа ќе ви помине. Бик Многу од припадниците на овој суетен знак ќе бидат изложени на погледи од јавноста. Не сомневајте се во себе, навистина блескате. Партнерот е заслужен

5 нешта со кои ќе ѝ покажете на вашата партнерка дека ја сакате

5 нешта со кои ќе ѝ покажете на вашата партнерка дека ја сакате

Дали сте лудо вљубени во вашата партнерка и само сакате да можете да ѝ покажете колку многу ја сакате? Доколку зборовите не ви се доволно, постојат неколку начини со кои ќе ѝ покажете на вашата сакана колку сте всушност вљубени во неа. 1. Слушајте ја и не обидувајте се да ја поправите Еден од најголемите проблеми на мажите е тоа што тие се „поправачи“