притисни ентер »

Неверојатен настап на Перо Антиќ – Гангам стајл
Неверојатен настап на Перо Антиќ – Гангам стајл

Неверојатен настап на Перо Антиќ – Гангам стајл

Македонскиот кошаркар Перо Антиќ објави несекојдневно видео од неговата игра, но овојпат не на терените, туку во собата со синот. Тој  на својот Инстаграм профил објави видео на кое се гледа како заедно со неговиот син играат на познатиот хит Гангам стајл. Антиќ доби низа лајкови и позитивни коментари од своите следбеници.

Неверојатен настап на Перо Антиќ – Гангам стајл

Неверојатен настап на Перо Антиќ – Гангам стајл

Македонскиот кошаркар Перо Антиќ објави несекојдневно видео од неговата игра, но овојпат не на терените, туку во собата со синот. Тој  на својот Инстаграм профил објави видео на кое се гледа како заедно со неговиот син играат на познатиот хит Гангам стајл. Антиќ доби низа лајкови и позитивни коментари од своите следбеници.

Досега го немаме видено во вакво светло:  Перо Антиќ заигра Гангам стајл

Досега го немаме видено во вакво светло: Перо Антиќ заигра Гангам стајл

Новиот претседател на кошаркарската федерација, Перо Антиќ на својот Инстаграм профил објави преслатко видео. Имено на видеото заедно со неговото синче играат на добро познатиот хит, Гангам стајл. Погледнете како изгледаше тоа: View this post on Instagram Daily practice with one of my coaches #Petar #MyPrince A post shared by Antic Pero Official Instagram

Перо Антиќ каков што ретко го имате видено

Перо Антиќ каков што ретко го имате видено

Новиот претседател на Кошаркарската Федерација на Северна Македонија, Перо Антиќ, на својот профил на „Инстаграм“ сподели интересно видео. Тој својот слободен период знае како да го искористи со своите синови, па со своите фанови сподели како се забавува. View this post on Instagram Daily practice with one of my coaches 😂😂❤️❤️#Petar #MyPrince A post

ПЕРО АНТИЌ И СИНЧЕТО ИГРААТ „ГАНГАМ СТАЈЛ“: Погледнете кој играше подобро, Перо или синчето?

ПЕРО АНТИЌ И СИНЧЕТО ИГРААТ „ГАНГАМ СТАЈЛ“: Погледнете кој играше подобро, Перо или синчето?

Македонскиот кошаркар Перо Антиќ објави нecekojдневно видео од неговата игра, но овојпат не на терените, туку во собата со синот. Тој на својот Инстаграм профил објави видео на кое се гледа како заедно со неговиот син играат на познатиот хит Гангам стајл. Антиќ доби низа лајкови и позитивни коментари од своите cлeдбeници. View this post on Instagram

Неверојатен настап на Перо Антиќ –  заигра Гангам стајл

Неверојатен настап на Перо Антиќ – заигра Гангам стајл

Македонскиот кошаркар Перо Антиќ објави несекојдневно видео од неговата игра, но овојпат не на терените, туку во собата со синот. Тој  на својот Инстаграм профил објави видео на кое се гледа како заедно со неговиот син играат на познатиот хит Гангам стајл. Антиќ доби низа лајкови и позитивни коментари од своите следбеници. View this post on Instagram

Перо Антиќ заигра Гангам стајл со синчето

Перо Антиќ заигра Гангам стајл со синчето

ИЗВОР Скопје24 | мај 17, 2019 Новиот претседател на кошаркарската федерација, Перо Антиќ на својот Инстаграм профил објави преслатко видео на кое заедно со неговото синче играат на добро познатиот хит, Гангам стајл. Видеото погледнете го ТУКА . Инаку, Перо долги години е во Брак со Ружица Антиќ, со која има и две прекрасни синчиња, а за нивната голема

Перо Антиќ заигра Гангам стајл со синчето

Перо Антиќ заигра Гангам стајл со синчето

ВИДЕО: Перо Антиќ заигра Гангам стајл со синчето Новиот претседател на кошаркарската федерација, Перо Антиќ на својот Инстаграм профил објави преслатко видео на кое заедно со неговото синче играат на добро познатиот хит, Гангам стајл.