притисни ентер »

Австријка се породила на плажа во Италија, a не знаела дека е бремена
Австријка се породила на плажа во Италија, a не знаела дека е бремена

Австријка се породила на плажа во Италија, a не знаела дека е бремена

Необична случка доживеала една жена која со семејството летувала во Италија. Имено, таа се породила на плажа, а не ни знаела дека е бремена. Детето е родено на 1-ви август, но веста дури сега е објавена откако бебето и мајката во добра здравствена состојба се пуштени од болница. Инаку, момчето е 7-мо дете на брачниот пар од Австрија. 45-годишната Австријка

Австријка се породила на плажа во Италија, a ни знаела дека е бремена

Австријка се породила на плажа во Италија, a ни знаела дека е бремена

Необична случка доживеала една жена која со семејството летувала во Италија. Имено, таа се породила на плажа, а не ни знаела дека е бремена. Детето е родено на 1-ви август, но веста дури сега е објавена откако бебето и мајката во добра здравствена состојба се пуштени од болница. Инаку, момчето е 7-мо дете на брачниот пар од Австрија. 45-годишната Австријка

Тамара се породи на плажа, а не ни знаела дека е бремена

Тамара се породи на плажа, а не ни знаела дека е бремена

Детето кое се роди неодамна на плажа во Италија го доби името Паоло и е седмо дете на мама Тамара и тато Роберт. Двојката од Австрија стигна до италијанските медиуми откако Тамара го роди своето седмо дете на плажа во градот Католика близу Римини. Неверојатно е дека Тамара (45) дури и не знаела дека е бремена, што и самата го потврди. Нејзиниот најстар

Taмapa го poди своето седмо дете на плажа, а не знаела дека е бpeмена

Taмapa го poди своето седмо дете на плажа, а не знаела дека е бpeмена

Туристка се пopoди на плажа во италијанскиот град Католика близу Римини, но поневеројатно е што не ни знаела дека е бремена. 45-годишната Австријка Тамара Кеметингер, заедно со сопругот Роберт летувала во Италија. На први август, двојката заминала на плажа, кога Тамара доцна попладне тргнала во тоалетот, а потоа одеднаш почнала да вика помош – раѓањето

Туристка се породила на плажа, а не ни знаела дека е бремена!

Туристка се породила на плажа, а не ни знаела дека е бремена!

Необична случка доживеала една жена која со семејството летувала во Италија. Имено, таа се породила на плажа, а не ни знаела дека е бремена. Детето е родено на 1-ви август, но веста дури сега е објавена откако бебето и мајката во добра здравствена состојба се пуштени од болница. Инаку, момчето е 7-мо дете на брачниот пар од Австрија. 45-годишната Австријка не

Тамара се породи сред плажа, зошто не ни знаела дека е бремена

Тамара се породи сред плажа, зошто не ни знаела дека е бремена

Туристка се породи на плажа во италијанскиот град Католика близу Римини, но поневеројатно е што не ни знаела дека е бремена. 45-годишната Австријка Тамара Кеметингер, заедно со сопругот Роберт летувала во Италија. На први август, двојката заминала на плажа, кога Тамара доцна попладне тргнала во тоалетот, а потоа одеднаш почнала да вика помош – раѓањето

На плажа во Италија се породи жена која не знаела дека е бремена?!

На плажа во Италија се породи жена која не знаела дека е бремена?!

45- годишна Австралијка која со семејстбото летувала во Италија се породила на плажа, а не знаела дека е бремена, пренесува „ Hafington Post". Жената се породила на 1 август но веста е објавена денеска откако мајката и бебето здрави ја напуштиле болницата. Машкото бебе е седмо дете на брачната двојка од Австралија која со години летува во местото Католици

Тамара се породи на плажа, а не ни знаела дека е бремена

Тамара се породи на плажа, а не ни знаела дека е бремена

Детето кое се роди неодамна на плажа во Италија го доби името Паоло и е седмо дете на мама Тамара и тато Роберт. Двојката од Австрија стигна до италијанските медиуми откако Тамара го роди своето седмо дете на плажа во градот Католика близу Римини. Неверојатно е дека Тамара (45) дури и не знаела дека е бремена, што и самата го потврди. Нејзиниот најстар

НЕ НЍ ЗНАЕЛЕ ДЕКА Е БРЕМЕНА: Тамара се породи на плажа

НЕ НЍ ЗНАЕЛЕ ДЕКА Е БРЕМЕНА: Тамара се породи на плажа

Двојката од Австрија стигна до италијанските медиуми откако Тамара го роди своето седмо дете на плажа во градот Католика близу Римини. Неверојатно е дека Тамара (45) дури и не знаела дека е бремена, што и самата го потврди. Нејзиниот најстар син има 21 година, а најмладиот 10. На први август, двојката замина на плажа, кога Тамара доцна попладне тргнала

Несекојдневен случај во Италија: Австријка се породила на плажа – не знаела дека е бремена

Несекојдневен случај во Италија: Австријка се породила на плажа – не знаела дека е бремена

Туристка која со семејството била на одмор во Италија, се породила на плажа, без претходно да знае дека е бремена. Криејќи се со своите две деца и сопругот од сонцето во сенка на плажа, 45-годишната Австријка почувствувала дека не и е добро, пишува порталот „Wanted In Milan“. Жената отишла во тоалет, но нејзината состојба се влошила. Не знаела дека