притисни ентер »

Клучно парче за совршен стајлинг: Овој крој на здолниште одлично ѝ прилега на секоја дама
Клучно парче за совршен стајлинг: Овој крој на здолниште одлично ѝ прилега на секоја дама

Клучно парче за совршен стајлинг: Овој крој на здолниште одлично ѝ прилега на секоја дама

Оние парчиња кои ги купуваме и ги носиме безброј пати, во разни прилики и комбинации, се најдобрата инвестиција, а токму такво парче е здолништето со А-крој до колена. Оваа лелеава креација е апсолутен хит на сезоната. Многу лесно се комбинира, а одлично ѝ прилега на секоја градба. Ги нагласува облините, а во истовреме ги крие вишокот килограми на

Најмодерните есенско-зимски чевли-чизми

Најмодерните есенско-зимски чевли-чизми

Сезонава нуди неколку опции за есенско-зимските црни чевли-чизми. Можат да се комбинираат со сета постоечка гардероба – од фармерки и панталони, до фустани и здолништа. Тие се идеален избор од утрото во канцеларија,  до вечерните излегувања со пријателите. Годинава, удобноста и флексибилноста се меѓу главните карактеристики на обувките. Ќе бидат соодветни

Клучно парче за совршен есенски стајлинг: Овој крој на здолниште одлично му стои секому!

Клучно парче за совршен есенски стајлинг: Овој крој на здолниште одлично му стои секому!

Оние парчиња што ги купуваме и ги носиме безброј пати, во разни пригоди и комбинации, се најдобрата инвестиција. Токму такво парче е здолништето со А-крој до колена. Нема сомнеж дека ќе стане вистинска есенска униформа од која нема да излегуваме. Оваа разиграна креација е апсолутен есенски хит. Многу лесно се комбинира, а добро ѝ прилега на секоја