притисни ентер »

Познат е наследникот на Бен Афлек за улогата на Бетмен
Познат е наследникот на Бен Афлек за улогата на Бетмен

Познат е наследникот на Бен Афлек за улогата на Бетмен

Филмот ќе почне да се прикажува на 25 јуни 2021. , а денеска е објавен носителот на главната улога во филмот наречен ,,Витез на темнината” .  Бен Афлек беше последниот Бетмен , кој оваа улога ја одигра во 2017 . Следен на ред за улогата на Брус Вејн е 33 – годишниот британски актер Роберт Патисон. Тој , според британските медиуми се уште е во преговори

Тој е фраерот кој најверојатно ќе ја облече фамозната наметка од Бетмен

Тој е фраерот кој најверојатно ќе ја облече фамозната наметка од Бетмен

Share Tweet Share Share Email Comments Откако холивудскиот актер Бен Афлек го откажа своето толкување на улогата на славниот суперхерој Бетмен, штитниот костим и наметката од „темниот витез“ најверојатно ќе ги облече славниот Роберт Патинсон, ѕвездата од франшизата „Twilight“. Според информациите кои во својот напис ги пренесува Variety, Патинсон е

Роберт Патинсон ќе во улога на новиот Бетмен?

Роберт Патинсон ќе во улога на новиот Бетмен?

Актерот Роберт Патинсон (33) периодов е во преговори за новата улога на Бетмен, пишуваат светските медиуми. Ѕвездата од „Самрак“ е еден од главните конкуренти за новата улога на мрачниот витез во режија на Мет Ривс. Филмот на големите платна треба да пристигне во јуни 2021 година. Иако засега официјални информации нема, веројатно снимањето на новиот

Роберт Патинсон е, најверојатно, новиот „Бетмен“

Роберт Патинсон е, најверојатно, новиот „Бетмен“

Ворнер Брос го најави новиот „Бетмен“ филм кој ќе излезе 2021 година, но без Бен Афлек во главната улога. Според „Варајети“, него најверојатно ќе го замени Роберт Патинсон, најпознат по филмовите „Самрак“. Режисерската палка ќе му припадне на Мата Ривс, а се очекува снимањето на филмот да почне во ноември. И самиот Афлек, од кого Ривс ја презеде должноста,

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Актерот Роберт Патинсон (33) во моментов е во преговори за новата улога на Бетмен, пишуваат светските медиуми. Ѕвездата од „Самрак“ е еден од главните конкуренти за новата улога на суперхеројот во режија на Мет Ривс. Филмот на големите платна треба да пристигне во јуни 2021 година. Иако засега официјални информации нема, веројатно снимањето на новиот

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Актерот Роберт Патинсон (33) во моментов е во преговори за новата улога на Бетмен, пишуваат светските медиуми. Ѕвездата од „Самрак“ е еден од главните конкуренти за новата улога на суперхеројот во режија на Мет Ривс. Филмот на големите платна треба да пристигне во јуни 2021 година. Иако засега официјални информации нема, веројатно снимањето на новиот

Роберт Патинсон би можел да биде следниот Бетмен

Роберт Патинсон би можел да биде следниот Бетмен

Ѕвездата на сагата “Twilight”, актерот Роберт Патинсон, би можел да биде следниот Бетмен. Според пишувањата на “Variety”, Патинсон ќе глуми во новиот филм “The Batman” кој излегува во јуни 2021 година, во режија на Мeт Ривс. Меѓутоа, “Deadline” известува дека работата сепак не е завршена до крај. Ѕвездата на филмот “X-Men”, Николас Холт, е исто така

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Актерот Роберт Патинсон (33) во моментов е во преговори за новата улога на Бетмен, пишуваат светските медиуми. Ѕвездата од „Самрак“ е еден од главните конкуренти за новата улога на суперхеројот во режија на Мет Ривс. Филмот на големите платна треба да пристигне во јуни 2021 година. Иако засега официјални информации нема, веројатно снимањето на новиот

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Актерот Роберт Патинсон (33) во моментов е во преговори за новата улога на Бетмен, пишуваат светските медиуми. Ѕвездата од „Самрак“ е еден од главните конкуренти за новата улога на суперхеројот во режија на Мет Ривс. Филмот на големите платна треба да пристигне во јуни 2021 година. Иако засега официјални информации нема, веројатно снимањето на новиот