притисни ентер »

Пабло од серијата „Млади бунтовници“ стана татко, сподели фотографија од бебенцето
Пабло од серијата „Млади бунтовници“ стана татко, сподели фотографија од бебенцето

Пабло од серијата „Млади бунтовници“ стана татко, сподели фотографија од бебенцето

ИЗВОР Скопје24 | јануари 11, 2019 Бенхамин Рохас и неговата девојка Мартина Санчез Акоста станаа родители. 33-годишниот актер, кој кај нас е познат по улогата на Пабло во серијата „Млади бунтовници“, ја објави среќната вест на Instagram заедно со фотографија со новородената ќеркичка. „Дојде за да ми го преврти светот наопаку. И го постигна тоа. Денес

„Пабло“ од серијата „Млади бунтовници“ стана ...

„Пабло“ од серијата „Млади бунтовници“ стана ...

Бенхамин Рохас и неговата девојка Мартина Санчез Акоста станаа родители. 33-годишниот актер, кој кај нас е познат по улогата на Пабло во серијата „Млади бунтовници“, ја објави среќната вест на Instagram заедно со фотографија со новородената ќеркичка. „Дојде за да ми го преврти светот наопаку. И го постигна тоа. Денес се вративме дома откако поминавме

Пејачката се сликаше во експлицитно издание, а за нејзините голи фотки и ден денес се зборува

Пејачката се сликаше во експлицитно издание, а за нејзините голи фотки и ден денес се зборува

Весна Змијанац денес не се појавува толку често во медиумите и не привлекува медиумско внимание, но во минатото не било така. Пејачката со секое свое појавување пленеше со сексапил и провокација, а за нејзините експлицитни фотографии и ден денес се зборува. Змијанац беше карактеристична со стајлинзите кои повеќе откриваа, отколку што покриваа, фустаните

Близначките, кои ја глумеа ќерката на Рејчел и Рос ...

Близначките, кои ја глумеа ќерката на Рејчел и Рос ...

Можеби нема да ви се верува, но близначките кои ја глумеа ќерката на Рејчел и Рос во хит-серијата „Пријатели“ денес имаат по 16 години и успешно чекорат во филмскиот свет. Улогата на бебето Ема ја имаа актерките Ноел и Кали Шелдон, кои моментално се ангажирани со снимањето на својот нов филм „Us“. Последната епизода од популарната серија беше емитувана