притисни ентер »

Откриени хонорарите на актерките за продолжението на серијата „Сексот и градот“
Откриени хонорарите на актерките за продолжението на серијата „Сексот и градот“

Откриени хонорарите на актерките за продолжението на серијата „Сексот и градот“

Веќе е потврдено дека Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис ќе ги снимаат новите епизоди од култната серија „Сексот и градот“, но без Ким Катрал, а сега протекоа инфорамции и за нивните хонорари. Римејкот на „HBO Max“ ќе го носи називот „And Just Like That…“ и ќе има 10 епизоди кои ќе траат по 30 минути , а актерките за овој нивни ангажман

Откриени хонорарите на актерките за продолжението на „Сексот и градот“

Откриени хонорарите на актерките за продолжението на „Сексот и градот“

Веќе е потврдено дека Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис ќе снимаат нови епизоди од култната серија „Сексот и градот“, но без Ким Катрал, а сега протекоа информации за нивните хонорари. Римејкот на HBO Max ќе се вика “And Just Like That…” и ќе има 10 епизоди, а за секоја епизода актерките ќе добијат хонорар од еден милион долари, тврди

Откриени хонорарите на актерките за продолжението на „Сексот и градот“

Откриени хонорарите на актерките за продолжението на „Сексот и градот“

Веќе е потврдено дека Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис ќе снимаат нови епизоди од култната серија „Сексот и градот“, но без Ким Катрал, а сега протекоа информации за нивните хонорари. Римејкот на HBO Max ќе се вика „И исто како тоа“ и ќе има 10. епизоди, а за секоја актерка ќе добие хонорар од еден милион долари, тврди „Variety“

Откриени хонорарите на актерките за продолжението на „Сексот и градот“ ВИДЕО

Откриени хонорарите на актерките за продолжението на „Сексот и градот“ ВИДЕО

Веќе е потврдено дека Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис ќе снимаат нови епизоди од култната серија „Сексот и градот“, но без Ким Катрал, а сега протекоа информации за нивните хонорари. Римејкот на ХБО Макс ќе се вика „And Just Like That…“ и ќе има 10 епизоди, а за секоја епизода актерките ќе добијат хонорар од еден милион долари,

Се вртеа разни шпекулации, но Сара Џесика Паркер откри зошто Саманта нема да ја има во продолжението на „Сексот и градот“

Се вртеа разни шпекулации, но Сара Џесика Паркер откри зошто Саманта нема да ја има во продолжението на „Сексот и градот“

фото:„The Sun“ Откако актерката Сара Џесика Паркер објави дека напролет започнуваат да се снимаат нови 10 епизоди на популарната серија „Сексот и градот“, се појавија и доста шпекулации зошто нема да се појавува актерката Ким Катрал или познатата Саманта. Многумина велат дека серијата не би била интересна без Саманта, но и тоа дека причината што 62

Кери Бредшо откри зошто нема да ја гледаме Саманта во новата сезона од „Сексот и градот“

Кери Бредшо откри зошто нема да ја гледаме Саманта во новата сезона од „Сексот и градот“

Најавата дека серијата „Сексот и градот“ се враќа со уште една сезона предизвика возбуда меѓу обожавателите, но и разочара многумина бидејќи во новите епизоди нема да се појави еден од омилените ликови – Саманта Џонс. Сара Џесика Паркер го објави тизерот на својот Инстаграм профил, а бројни фанови во коментарите пишуваа дека серијата нема да биде иста

После 17 години се враќа “СЕКСОТ и ГРАДОТ“ без омилената глумица

После 17 години се враќа “СЕКСОТ и ГРАДОТ“ без омилената глумица

Славните глумици Сара Џесика Паркер, Синтија Никсон и Кристин Дејвис објавиле на својот Инстаграм профил трејлер за нова сезона на хит серијата „Секс и град“, но Ким Катрал нема да глуми во истата. После 17 години на малите екрани се враќа култната сероја “Секс и град“. Славните Кери, Миранда и Шарлот потврдиле дека ќе продолжат да играат во серијата

Сара Џесика Паркер за укинувањето на Саманта во ,,Сексот и градот “

Сара Џесика Паркер за укинувањето на Саманта во ,,Сексот и градот “

Најавата дека серијата Сексот и градот се враќа со уште една сезона предизвика возбуда кај обожавателите, но и разочара многумина бидејќи еден од главните ликови, Саманта Џонс, нема да се појави во новите епизоди. Сара Џесика Паркер го објави тизерот на својот Инстаграм профил, а многу фанови во коментарите напишаа дека серијата нема да биде иста без

Сара Џесика Паркер го прекина молкот за укинувањето на Саманта во ,,Сексот и градот “

Сара Џесика Паркер го прекина молкот за укинувањето на Саманта во ,,Сексот и градот “

Сара Џесика Паркер го објави тизерот на својот Инстаграм профил, а многу фанови во коментарите напишаа дека серијата нема да биде иста без Ким Катрал која го отелотворува ликот на Саманта. Одговарајќи на коментарите, Сара рече дека постои едноставна причина за отсуството на Ким - таа „не е потребна“ за новата сезона. Со оглед на тоа што порано се шушкало