притисни ентер »

Тајванка од 63 години личи дупло помлада – Вели дека тајната е во една работа
Тајванка од 63 години личи дупло помлада – Вели дека тајната е во една работа

Тајванка од 63 години личи дупло помлада – Вели дека тајната е во една работа

Тајванската актерка и пејачка Чен Меифен има 63 години, но ретко кој ѝ верува дека веќе ја ситни седмата деценија. Вниманието на светските медиуми го привлече кога за појавување на национална телевизија одбра фустан налик венчаница, а под него се оцртува згодното тело на 63-годишната Чен. Која е тајната на младоста? Покрај здравата исхрана и редовното

Тајванка има 63 години, изгледа двојно помладо: Ја препорачува оваа намирница

Тајванка има 63 години, изгледа двојно помладо: Ја препорачува оваа намирница

Тајванската актерка, пејачка и ТВ-личност Чен Мејфен (63) привлече големо внимание од меѓународните медиуми со својот младешки изглед. Таа неодамна водеше емисија на националната телевизија и го освои сето внимание со својот изглед. Моделот на фустан, кој чини 15.000 фунти, го покажа нејзиниот рамен стомак, а сите се прашуваат како е можно жена да