притисни ентер »

Моќен еликсир кој веднаш ги исфрла токсините од телото
Моќен еликсир кој веднаш ги исфрла токсините од телото

Моќен еликсир кој веднаш ги исфрла токсините од телото

Верувале или не, разни експерти но и нутриционисти тврдат дека постои решение за исфрлување на токсините од организмот но и за слабеење истовремено. Одговорот лежи во здравиот коктел со суви сливи, кој би требало да го консумирате за појадок. Состојки: 8 сливи 4 лажици овесни снегулки 2 лажици цимет 3 лажици ленено семе 3 лажици какао 400 мл кефир