притисни ентер »

Што ти вели таткоти на тоа? Синот на Дејвид Бекам лакира нокти

Што ти вели таткоти на тоа? Синот на Дејвид Бекам лакира нокти

Иако Дејвид Бекам се надевал дека барем еден од трите сина ќе тргнат по негови стапки и ќе биде фудбалер, момчињата сепак повлекле жица од мајката Викторија и своите кариери ги градат во модниот свет. Најстариот син на славниот брачен пар Бекам се одлучил за модна фотографија и сите негови мисли се насочени кон тоа. Светските модни магазини веќе го

Што ти вели таткоти на тоа? Синот на Дејвид Бекам лакира нокти

Што ти вели таткоти на тоа? Синот на Дејвид Бекам лакира нокти

Иако Дејвид Бекам се надевал дека барем еден од трите сина ќе тргнат по негови стапки и ќе биде фудбалер, момчињата сепак повлекле жица од мајката Викторија и своите кариери ги градат во модниот свет. Најстариот син на славниот брачен пар Бекам се одлучил за модна фотографија и сите негови мисли се насочени кон тоа. Светските модни магазини веќе го

Бруклин предизвика хаос во семејството Бекам

Бруклин предизвика хаос во семејството Бекам

Иако неодамна го прослави својот 20-ти роденден, синот на фудбалерот Дејвид Бекам, Бруклин Бекам, наводно, размислува да стапи во брак. Поточно, перспективниот фотограф е „заљубен до уши“ во 25-годишната актерка Никол Пелц, со која е во врска изминативе пет месеци. Иако ова е добра вест, овој развој донесе немири во домот на семејството Бекам, пренесува