притисни ентер »

Вака Северина чисти по дома! Кеба објави што прави Севе во изолација
Вака Северина чисти по дома! Кеба објави што прави Севе во изолација

Вака Северина чисти по дома! Кеба објави што прави Севе во изолација

Во периодот на изолација сите наоѓаат занимација и обврски за да го исполнат секојдневието. И во домот на Кеба е раздвижено и интересно. Тој со фановите сподели видео каде што можеше да се види што прават додека се излирани. Имено тој и сопругата Оља се во ист стан со Северина и Игор во Белград, па покрај секојдневните домашни ангажмани она што сите

„Кој вели дека снаата не е вредна?“: Дојде време Северина да го чисти домот на свекрвата

„Кој вели дека снаата не е вредна?“: Дојде време Северина да го чисти домот на свекрвата

фото:принтскрин/инстаграм Пејачката Северина Којиќ престојува во Белград во домашна изолација заедно со сопругот Игор и неговите родители, Оља и Кеба. „Снајка во време на корона“, напиша Оља Којиќ под видеото на кое се гледа како Северина ја дезинфицира куќата. На видеото се гледа и сопругот Игор кој лежи и гледа телевизија, а се слуша како Кеба вели

Снајка Северина чисти и дезинфицира по дома

Снајка Северина чисти и дезинфицира по дома

„Снајка во време на корона“, напиша Оља Којиќ под видеото на кое се гледа како Северина ја дезинфицира куќата. На видеото се гледа и сопругот Игор кој лежи на кауч и гледа телевизија. Се слуша како Кеба вели : “Кој рече дека снаата не вреди?” „Таа не е врана“, „Горда е мајка и“, коментираат придружниците на Оља, а со емотикони одговорила внуката на

Северина снашка од соништата: РИБА ПО ДОМА!

Северина снашка од соништата: РИБА ПО ДОМА!

Северина Којиќ деновите ги поминува во Белград, во семејната вила на сопругот Игор Којиќ. Со нив во домашна изолација се и неговите родители, Драган Којиќ Кеба и Оља. Вилата од 330 квадрати е сместена во елитниот дел на Белград, а први соседи им се Лепа Брена и директорот на Гранд продукција Саша Поповиќ. Пејачката решила да не џабелебари, па се фатила

Северина снашка од соништата: РИБА ПО ДОМА!

Северина снашка од соништата: РИБА ПО ДОМА!

Северина Којиќ деновите ги поминува во Белград, во семејната вила на сопругот Игор Којиќ. Со нив во домашна изолација се и неговите родители, Драган Којиќ Кеба и Оља. Вилата од 330 квадрати е сместена во елитниот дел на Белград, а први соседи им се Лепа Брена и директорот на Гранд продукција Саша Поповиќ. Пејачката решила да не џабелебари, па се фатила

Северина чисти и дезинфицира по дома

Северина чисти и дезинфицира по дома

На видеото се гледа и сопругот Игор кој лежи на кауч и гледа телевизија. Се слуша како Кеба вели : "Кој рече дека снаата не вреди?" View this post on Instagram snajka u doba korone A post shared by Olja (@oljakojic) on Mar 23, 2020 at 6:55am PDT „Таа не е врана “, „ Горда е мајка и “, коментираат придружниците на Оља, а со емотикони одговорила внуката

Северина чисти и дезинфицира по дома

Северина чисти и дезинфицира по дома

Северина Којиќ деновите ги поминува во Белград, во семејната вила на сопругот Игор Којиќ. Со нив во домашна изолација се и неговите родители, Драган Којиќ Кеба и Олја. Вилата од 330 квадрати е сместена во елитниот дел на Белград, а први соседи им се Лепа Брена и директорот на Гран продукција, Саша Поповиќ. Последните месеци пандемијата од коронавирусот

„Северина чисти по дома“, се фали Кеба по социјалните мрежи

„Северина чисти по дома“, се фали Кеба по социјалните мрежи

Свекрвата на Северина, Олја објави видео на социјалните мрежи од хрватската пејачка, како го чисти нивниот дом во Белград додека се во изолација од коронавирусот. Северина ги дезинфицираше и исчисти сите места од  преинувачите за светло до рачките на кујнските елементи. „Снаата во време  на короната. Кој вели дека не е вредна?“, се слуша Кеба во видеото

Северина се фатила за крпа - ГИ ДЕЗИНФЕЦИРАЛА сите критични места

Северина се фатила за крпа - ГИ ДЕЗИНФЕЦИРАЛА сите критични места

Северина Којиќ деновите ги поминува во Белград, во семејната вила на сопругот Игор Којиќ. Со нив во домашна изолација се и неговите родители, Драган Којиќ Кеба и Олја. Вилата од 330 квадрати е сместена во елитниот дел на Белград, а први соседи им се Лепа Брена и директорот на Гран продукција, Саша Поповиќ. Последните месеци пандемијата од коронавирусот

Северина се фатила за крпа - ГИ ДЕЗИНФЕЦИРАЛА сите критични места

Северина се фатила за крпа - ГИ ДЕЗИНФЕЦИРАЛА сите критични места

Северина Којиќ деновите ги поминува во Белград, во семејната вила на сопругот Игор Којиќ. Со нив во домашна изолација се и неговите родители, Драган Којиќ Кеба и Олја. Вилата од 330 квадрати е сместена во елитниот дел на Белград, а први соседи им се Лепа Брена и директорот на Гран продукција, Саша Поповиќ. Последните месеци пандемијата од коронавирусот