притисни ентер »

Голем човек, големо срце! Шекил му купил свршенички прстен на непознат човек
Голем човек, големо срце! Шекил му купил свршенички прстен на непознат човек

Голем човек, големо срце! Шекил му купил свршенички прстен на непознат човек

НБА легендата Шекил О’Нил уште еднаш покажа дека е голем човек, и тоа не само физички, откако на непознат човек му купи свршенички прстен. Поранешната ѕвезда на Лос Анџелес лејкерс, бил во шопинг во Атланта, Џорџија, кога забележал некој човек како купува свршенички прстен, и решава тој да му го плати без тој да го побара тоа. „Бев на шопинг, барав

Голем човек, големо срце! Шекил му купил свршенички прстен на непознат човек

Голем човек, големо срце! Шекил му купил свршенички прстен на непознат човек

НБА легендата Шекил О’Нил уште еднаш покажа дека е голем човек, и тоа не само физички, откако на непознат човек му купи свршенички прстен. Поранешната ѕвезда на Лос Анџелес лејкерс, бил во шопинг во Атланта, Џорџија, кога забележал некој човек како купува свршенички прстен, и решава тој да му го плати без тој да го побара тоа. „Бев на шопинг, барав

Шекил О’Нил не му дозволил на непознато момче да купи веренички прстен

Шекил О’Нил не му дозволил на непознато момче да купи веренички прстен

На Интернет се појави видео од златарницата, а легендарниот Шек објасни што се случило во неговата емисија Inside the NBA. View this post on Instagram A post shared by Shaq Fu Radio️️️💪🏾 (@shaqfu_radio) „Бев таму и барав обетки и видов срамежливо момче кое праша колку должи за прстенот, па му го купив“, рече О’Нил. "I'm just trying to make people

Голем човек, големо срце! Шекил му купил свршенички прстен на непознат човек

Голем човек, големо срце! Шекил му купил свршенички прстен на непознат човек

НБА легендата Шекил О’Нил уште еднаш покажа дека е голем човек, и тоа не само физички, откако на непознат човек му купи свршенички прстен. Поранешната ѕвезда на Лос Анџелес лејкерс, бил во шопинг во Атланта, Џорџија, кога забележал некој човек како купува свршенички прстен, и решава тој да му го плати без тој да го побара тоа. „Бев на шопинг, барав