притисни ентер »

Едноделни костими се совршен избор за плажа!
Едноделни костими се совршен избор за плажа!

Едноделни костими се совршен избор за плажа!

Едноделни костими за капење се за секого … Освен што се хит на сезоната, едноделните костими се одлични за сите жени со облини бидејќи ги покриваат сите недостатоци, а визуелно ги издолжуваат нозете. Тие се совршен избор ако не сакате да размислувате за повлекување на стомакот на плажа и сакате да бидете максимално опуштени. Ние ви ги нудиме најубавите

Познатите македонки во хит костими за капење за ова лето

Познатите македонки во хит костими за капење за ова лето

Дали веќе ги набавивте вашите бикини или костум за капење за ова лето? Можеби сите немаме совршено тело, но за бикините велат дека се вашиот џокер за на плажа. Важно е да изберете модел кој ви е удобен и кој најубаво ви стои. Во мода оваа сезона се повторно едноделни костими за капење, но доминираат асиметричните модели, оние кои имаат еамо една прерамка