притисни ентер »

 Аниш Круз Родригез Деан внукот на Кили
 Аниш Круз Родригез Деан внукот на Кили

 Аниш Круз Родригез Деан внукот на Кили

Ќерката на актерот Кирил Поп Христов- Кили, Јоана, која ја има во бракот со сопругата Гордана, роди машко бебе. Детето се вика Аниш Круз Родригез Деан. Овие радосни вести на социјалните мрежи ги сподели Нина Деан која напиша: „Добредојде на светот, Аниш Круз Родригез Деан. Те сакам сестро“, напиша Нина на социјалните мрежи. За потсетување, Јоана се

Заменик министерот Лазовски прв ги “нападна“ мекиците на Кили

Заменик министерот Лазовски прв ги “нападна“ мекиците на Кили

Популарниот актер Кирил Поп Христов – Кили, вчера стана дедо. Се породи неговата ќерка Јоана која заедно со својот маж Родригез Сориа Хосе Луис живее во Еквадор. Ќерката на Кили од бракот со сопругата Гордана, роди момче кое ќе го носи името Аниш Круз Родригез Деан. И како што е налага обичајот таткото треба да почести  со мекици. Според фотката поставена

Сите дознаа дека Кили стана дедо, ама ретко кој знае кој прв ги проба мекиците: Во прегратка со власта или старо пријателство?

Сите дознаа дека Кили стана дедо, ама ретко кој знае кој прв ги проба мекиците: Во прегратка со власта или старо пријателство?

Како што е веќе познато, а Вистина.ком.мк обзнани, помалата ќерка на актерот Кирил Поп Христов – Кили , Јоана, која ја има во бракот со сопругата Гордана, има големи причини за славење. Јоана и нејзиниот сопруг вчераа првпат се реализираа во улога на родители, а Кили и Гордана  станаа дедо и бaбa.  Трудницата на свет донесе момче на кое му го даде

Кили стана дедо, се породи ќерка му Јоана

Кили стана дедо, се породи ќерка му Јоана

Јоана, ќерката на актерот Кирил Поп Христов- Кили, вчера стана мајка. Таа роди син кој ќе се вика Аниш Круз Родригез Деан. Веста за раѓањето на момчето ја сподели нејзината сестра, актерката Нина Деан. „Добре дојде во светот Аниш Круз Родригез Деан. Те сакам сестро“, напиша Нина на социјалните мрежи. Јоана, ќерката на кореографката Гордана Деан и Кили,

КИЛИ СТАНА ДЕДО, СЕ ПОРОДИ ЈОАНА: Ова се првите фотографии од бебето

КИЛИ СТАНА ДЕДО, СЕ ПОРОДИ ЈОАНА: Ова се првите фотографии од бебето

Ќерката на актерот Кирил Поп Христов- Кили, Јоана, која ја има во бракот со сопругата Гордана, има големи причини за славење. Имено, Јоана и нејзиниот сопруг вчера првпат се реализираа во улога на родители, а Кили и Гордана станаа дедо и баба. Имено, Јоана на свет донесе момче на кое му го даде името Аниш Круз Родригез Деан. Овие радосни вести на социјалните

Кили стана дедо, се породи ќерка му Јоана

Кили стана дедо, се породи ќерка му Јоана

Јоана, ќерката на актерот Кирил Поп Христов- Кили, вчера стана мајка. Таа роди син кој ќе се вика Аниш Круз Родригез Деан. Веста за раѓањето на момчето ја сподели нејзината сестра, актерката Нина Деан. „Добредојде на светот, Аниш Круз Родригез Деан. Те сакам сестро“, напиша Нина на социјалните мрежи. Јоана, ќерката на кореографката Гордана Деан и Кили,

Кили доби внук и официјално стана дедо: Се породи неговата ќерка Јоана – преслатко бебенце!

Кили доби внук и официјално стана дедо: Се породи неговата ќерка Јоана – преслатко бебенце!

Пред неколку недели Кирил Поп Христов објави фотографии со бремената ќерка а денес веќе може да се пофали дека и официјално станал дедо! Популарниот актер Кирил Поп Христов – Кили, утринава стана дедо – се породи неговата ќерка Јоана која заедно со својот сопруг Родригез Сориа Хосе Луис живее во Еквадор. Ќерката на Кили од бракот со сопругата Гордана,

Кили стана дедо

Кили стана дедо

Јоана, ќерката на актерот Кирил Поп Христов- Кили, вчера стана мајка. Таа роди син кој ќе се вика Аниш Круз Родригез Деан. Веста за раѓањето на момчето ја сподели нејзината сестра, актерката Нина Деан. „Добредојде на светот, Аниш Круз Родригез Деан. Те сакам сестро“, напиша Нина на социјалните мрежи. Јоана, ќерката на кореографката Гордана Деан и Кили,

Кили стана дедо

Кили стана дедо

Ќерката на македонскиот актер Кирил поп Христов, Јоана, се породи и на свет го донесе момчето  Аниш Круз Родригез Деан. Овие радосни вести на социјалните мрежи ги сподели Нина Деан која напиша: „Добредојде на светот, Аниш Круз Родригез Деан. Те сакам сестро“ напиша Нина на социјалните мрежи. Сопругот на Јоана исто така бјави фотографии од среќната

КИЛИ СТАНА ДЕДО, СЕ ПОРОДИ ЈОАНА: Ова се првите фотографии од бебето

КИЛИ СТАНА ДЕДО, СЕ ПОРОДИ ЈОАНА: Ова се првите фотографии од бебето

Ќерката на актерот Кирил Поп Христов- Кили, Јоана, која ја има во бракот со сопругата Гордана, има големи причини за славење. Имено, Јоана и нејзиниот сопруг вчера првпат се реализираа во улога на родители, а Кили и Гордана станаа дедо и баба. Имено, Јоана на свет донесе момче на кое му го даде името Аниш Круз Родригез Деан. Овие радосни вести на социјалните