притисни ентер »

Македонец поради промашен пенал не доби 11.000 евра, па збесна и почна да крши
Македонец поради промашен пенал не доби 11.000 евра, па збесна и почна да крши

Македонец поради промашен пенал не доби 11.000 евра, па збесна и почна да крши

За многумина во Скопје добро познатиот бербер Фуфо од Драчево, чекаше само еден гол на Манчестер јунајтед на синоќешното гостување против Вулвс во 2. коло од Премиерлигата за да си добие 11.000 евра, објави ЕКИПА. И се отвори шанса во 68. минута кога „црвените ѓаволи“ добија пенал… Но, истиот не успеа да го реализира францускиот репрезентативец Пол

Бербер Фуфо од Драчево го скрши телевизорот во обложувалница, откако му избегаа 11.000 евра кога Погба промаши пенал за Јунајтед

Бербер Фуфо од Драчево го скрши телевизорот во обложувалница, откако му избегаа 11.000 евра кога Погба промаши пенал за Јунајтед

За многумина во Драчево берберот Фуфо е добро познат како човек кој „кисне“ по обложувалници. Тој  чекаше само еден гол на Манчестер Јунајтед на натпреварот против Вулверхемптон во 2. коло од Премиерлигата за да си добие 11.000 евра. Шанса му  се отвори во 68. минута кога „Црвените ѓаволи“ добија пенал… Но, истиот не успеа да го реализира францускиот

Почна да крши во обложувалница поради Погба - Македонец се налути откако не доби 11.000 евра на спортска

Почна да крши во обложувалница поради Погба - Македонец се налути откако не доби 11.000 евра на спортска

Урнебесно видео до кое беше објавено на Екипа.мк од една скопска обложувалница, по синоќешниот натпревар меѓу Вулверхемптон и Манчестер јунајтед од Премиерлигата кој заврши 1-1, покажува бесен навивач кој не добил на спортска, поради само еден промашен гол. За многумина во Скопје добро познатиот бербер Фуфо од Драчево, кој само еден гол на Манчестер

Поради Погба не доби 11.000 евра, па телевизорoт му беше крив

Поради Погба не доби 11.000 евра, па телевизорoт му беше крив

На обложувачко ливче не добие 11.000 евра само поради еден промашен пенал. Урнебесно видео објави ЕКИПА од една скопска обложувалница по натпреварот меѓу Вулверхемптон и Манчестер јунајтед од Премиерлигата кој заврши 1-1. За многумина во Скопје добро познатиот бербер Фуфо од Драчево, чекаше само еден гол на Манчестер јунајтед на синоќешното гостување

Погба го “чинеше” 11.000 евра: Еве како изгледа кога ќе се налути Македонец во обложувалница

Погба го “чинеше” 11.000 евра: Еве како изгледа кога ќе се налути Македонец во обложувалница

Еден Скопјанец тешко ја поднел одбраната на Руи Патрисио бидејќи таа го чинела 11.000 евра. Пол Погба по четврти пат промашил пенал во Премиер лигата од почетокот на минатата сезона – Французинот буквално му ја земал топката на соиграчот Маркус Рашфорд, кој го реализирал пеналот во првото коло и нема промашен пенал во професионалната кариера. Но, тоа

Поради Погба не доби 11.000 евра, па кршеше телевизори во кладилница во Скопје!

Поради Погба не доби 11.000 евра, па кршеше телевизори во кладилница во Скопје!

На обложувачко ливче не добие 11.000 евра само поради еден промашен пенал. Урнебесно видео објави ЕКИПА од една скопска обложувалница по натпреварот меѓу Вулверхемптон и Манчестер јунајтед од Премиерлигата кој заврши 1-1. За многумина во Скопје добро познатиот бербер Фуфо од Драчево, чекаше само еден гол на Манчестер јунајтед на синоќешното гостување

Кога ќе се налути Македонец: Поради Погба не доби 11.000 евра, па кршеше телевизори…!!!

Кога ќе се налути Македонец: Поради Погба не доби 11.000 евра, па кршеше телевизори…!!!

Кога ќе се налути Македонец… Посебно ако на обложувачко ливче не добие 11.000 евра само поради еден промашен пенал. Урнебесно видео до кое дојде редакцијата на ЕКИПА од една скопска обложувалница по синоќешниот натпревар меѓу Вулверхемптон и Манчестер јунајтед од Премиерлигата кој заврши 1-1. За многумина во Скопје добро познатиот бербер Фуфо од Драчево,

Кога ќе се налути Македонец: Поради промашен пенал не доби 11.000 евра, па збесна и почна да крши

Кога ќе се налути Македонец: Поради промашен пенал не доби 11.000 евра, па збесна и почна да крши

За многумина во Скопје добро познатиот бербер Фуфо од Драчево, чекаше само еден гол на Манчестер јунајтед на синоќешното гостување против Вулверхемптон во 2. коло од Премиерлигата за да си добие 11.000 евра, објави ЕКИПА. И се отвори шанса во 68. минута кога „црвените ѓаволи“ добија пенал… Но, истиот не успеа да го реализира францускиот репрезентативец

Кога ќе се налути Македонец: Поради промашен пенал не доби 11.000 евра, па збесна и почна да крши

Кога ќе се налути Македонец: Поради промашен пенал не доби 11.000 евра, па збесна и почна да крши

Кога ќе се налути Македонец: Поради промашен пенал не доби 11.000 евра, па збесна и почна да крши (ВИДЕО) За многумина во Скопје добро познатиот бербер Фуфо од Драчево, чекаше само еден гол на Манчестер јунајтед на синоќешното гостување против Вулверхемптон во 2. коло од Премиерлигата за да си добие 11.000 евра. И се отвори шанса во 68. минута кога

КОГА НА МАКЕДОНЕЦ ЌЕ МУ ПУKHE ФИЛМОТ: Поради пpoмашен пeeнал не доби 11.000 евра, па збecна и почна да kpши

КОГА НА МАКЕДОНЕЦ ЌЕ МУ ПУKHE ФИЛМОТ: Поради пpoмашен пeeнал не доби 11.000 евра, па збecна и почна да kpши

За многумина во Скопје добро познатиот бербер Фуфо од Драчево, чекаше само еден гол на Манчестер јунајтед на синоќешното гостување пpoтив Вулверхемптон во 2. коло од Премиерлигата за да си добие 11.000 евра, објави ЕКИПА. И се отвори шанса во 68. минута кога „црвените ѓаволи“ добија пeeнал… Но, истиот не успеа да го реализира францускиот репрезентативец