притисни ентер »

Љупчо Палевски пристигнува во Македонија!
Љупчо Палевски пристигнува во Македонија!

Љупчо Палевски пристигнува во Македонија!

Првоосомничениот за убиството на 14-годишната Вања Ѓорчевска и 74-годишниот Панче Жежовски, Љупчо Палевски-Палчо пристигнува во Македонија, објави 24 Инфо. Како што објавија дел од медиумите, Палевски вечерва ќе биде екстрадиран со редовен лет на скопскиот аеродром во 19:30 часот. Тој директно ќе биде спроведен во Истражниот затвор Скопје.

КОНЕЧНО: Убиецот на Вања и Панче вечерва ќе биде донесен во Македонија

КОНЕЧНО: Убиецот на Вања и Панче вечерва ќе биде донесен во Македонија

24инфо.мк ексклузивно дознава дека вечерва во Македонија ќе биде донесен Љупчо Палевски Палчо, првообвинет за убиството на малата Вања Ѓорчевска и велешанецот Панче Жежовски. -Според информациите што ги добивме, вечерва Палевски треба да слета на скопскиот аеродром по што директно ќе биде спроведен во Истражниот затвор Скопје попознат и како Шутка,

ПАЛЕВСКИ ВЕЧЕРВА ЌЕ БИДЕ ДОНЕСЕН ВО МАКЕДОНИЈА Во ноември ги уби Вања и Панче

ПАЛЕВСКИ ВЕЧЕРВА ЌЕ БИДЕ ДОНЕСЕН ВО МАКЕДОНИЈА Во ноември ги уби Вања и Панче

Љупчо Палевски Палчо, првообвинет за убиството на малата Вања Ѓорчевска и велешанецот Панче Жежовски, вечерва ќе биде донесен во Македонија, објави порталот 24инфо . Според информациите, Палевски вечерва треба да слета на скопскиот аеродром по што директно ќе биде спроведен во Истражниот затвор Скопје. Палевски беше уапсен на 6 декември минатата година,

Палчо за еден час слетува на скопскиот аеродром и дирекно во Шутка

Палчо за еден час слетува на скопскиот аеродром и дирекно во Шутка

24инфо.мк ексклузивно дознава дека вечерва во Македонија ќе биде донесен Љупчо Палевски Палчо, првообвинет за убиството на малата Вања Ѓорчевска и велешанецот Панче Жежовски. Според информациите што ги добиле, вечерва Палевски треба да слета на скопскиот аеродром по што директно ќе биде спроведен во Истражниот затвор Скопје попознат и како Шутка. Палевски

Љупчо Палевски вечерва ќе биде донесен во Македонија?

Љупчо Палевски вечерва ќе биде донесен во Македонија?

Добивај вести на Viber Љупчо Палевски Палчо, првообвинет за убиството на малата Вања Ѓорчевска и велешанецот Панче Жежовски, вечерва ќе биде донесен во Македонија, објави порталот 24инфо . Според информациите, Палевски вечерва треба да слета на скопскиот аеродром по што директно ќе биде спроведен во Истражниот затвор Скопје. Палевски беше уапсен на

Палевски вечерва ќе биде екстрадиран во Македонија

Палевски вечерва ќе биде екстрадиран во Македонија

Првоосомничениот за убиството и киднапирањето на 14-годишната Вања Ѓорчевска од Скопје и 74-годишниот Панче Жежовски од Велес, Љупчо Палевски Палчо , вечерва од Турција ќе биде екстрадиран во Македонија, објави порталот 24info.mk.. Тој ќе слета на скопскиот аеродром од каде директно ќе биде спроведен во Истражниот Затвор Скопје (Шутка). Фото: Палевски/Фејсбук