притисни ентер »

Кој всушност беше главниот лик во „Friends“?
Кој всушност беше главниот лик во „Friends“?

Кој всушност беше главниот лик во „Friends“?

Иако сите сакаме да веруваме дека сите шестмина беа главни ликови во серијата, науката покажува дека фокусот, всушност, бил само врз една личност. Шоуто, иако одамна завршено, секој ден има нови и нови фанови, а оние постоечките ја гледаат целата серија повторно, потсетувајќи се на омилените епизоди. Но, дали некогаш би помислиле дека само еден од

Дали навистина поминаа 17 години од најомилената ТВ серија? Погледнете како изгледаат близначките кои ја толкуваа улогата на Ема, ќерката на Рос и Рејчел

Дали навистина поминаа 17 години од најомилената ТВ серија? Погледнете како изгледаат близначките кои ја толкуваа улогата на Ема, ќерката на Рос и Рејчел

Обожавателите останале во шок откако сфатиле дека ликот на Ема од омилената ТВ серија "Пријатели" следната година треба да наполни 18 години. Таа беше најмлада, но и една од најслатките членови на актерската екипа на популарната серија "Пријатели". Станува збор за ќерката на Рејчел и Рос, Ема, која всушност ја толкуваа денес 16 годишните близначки

Погледнете како денес изгледа ќерката на Рос и Рејчел од „Пријатели“

Погледнете како денес изгледа ќерката на Рос и Рејчел од „Пријатели“

Ема, ќерката на Рос и Рејчел е најмладиот лик во серијата, следната година ќе наполни 18 години. Еден фан на серијата предизвика многу  коментари на социјалната мрежа „Твитер“. „Бебето Ема е родена пред 17 години. Тоа е апсурдно.Па, јас сега се обидувам да утврдам колку години сум опседнат со „Пријатели“, напиша обожавателот. Последната епизода од