притисни ентер »

3 рецепти за здрави ДЕСЕРТИ!

3 рецепти за здрави ДЕСЕРТИ!

Кој вели дека здравата храна не е и вкусна храна? Денес ви предлагаме 3 брзи рецепти за вкусен, но и особено хранлив десерт, погоден за целото семејство. [Поврзано: Здравата храна е вкусна храна – 8 конкретни примери ] Полнети урми со путер од кикирики Доколку често имате потреба од нешто слатко, а истовремено сакате да се храните здраво, урмите се