притисни ентер »

Леонардо ди Каприо новата девојка ја запознал со МАЈКА МУ! Фатени заедно
Леонардо ди Каприо новата девојка ја запознал со МАЈКА МУ! Фатени заедно

Леонардо ди Каприо новата девојка ја запознал со МАЈКА МУ! Фатени заедно

Леонардо ди Каприо деновиве е фотографиран во Милано. Со него е манекенката Виторија Черети (25), но и мајката на актерот Ирмелин. Фотографите ги снимиле пред музејот Пинакотека Амбросиана. Ди Каприо се обидел да се сокрие под капата кога излегувал од музејот, а Виторија одела пред него. Фотографиите ги објави Пејџ Сикс. Инаку, Виторија е родена на

Леонардо ди Каприо новата девојка ја запознал со МАЈКА МУ! Фатени заедно

Леонардо ди Каприо новата девојка ја запознал со МАЈКА МУ! Фатени заедно

Леонардо ди Каприо деновиве е фотографиран во Милано. Со него е манекенката Виторија Черети (25), но и мајката на актерот Ирмелин. Фотографите ги снимиле пред музејот Пинакотека Амбросиана. Ди Каприо се обидел да се сокрие под капата кога излегувал од музејот, а Виторија одела пред него. Фотографиите ги објави Пејџ Сикс. Инаку, Виторија е родена на

Ди Каприо ја запознал 25-годишната манекенка со својата мајка, заедно се дружеле во Милано

Ди Каприо ја запознал 25-годишната манекенка со својата мајка, заедно се дружеле во Милано

Леонардо ди Каприо деновиве бил фотографиран во Милано. Во негово друштво била манекенката Виторија Черети, како и мајката на актерот. Фотографите го снимиле Ди Каприо пред музејот „ Pinacoteca Ambrosiana“. Тој се обидел да се прикрие при излегувањето од музејот, додека манекенката одела пред него. Фотографиите ги објавиле „Page Six“. Виторија на своја

Леонардо ди Каприо e во врска со 23 години помлада манекенка

Леонардо ди Каприо e во врска со 23 години помлада манекенка

Леонардо Дикаприо има нова дама во својот живот, а во прашање е манекенката Виторија Черети, пишуваат странските медиуми. Парот бил забележан на неколку средби во САД, но и во странство во последните месеци, а тоа предизвика шпекулации за тоа дали тие се во летна шема, а сега е потврдено дека се заедно, пренесува „PageSix“. Дикаприо и Черети првпат

Леонардо ди Каприо e во врска со 23 години помлада манекенка

Леонардо ди Каприо e во врска со 23 години помлада манекенка

Леонардо Дикаприо има нова дама во својот живот, а во прашање е манекенката Виторија Черети, пишуваат странските медиуми. Парот бил забележан на неколку средби во САД, но и во странство во последните месеци, а тоа предизвика шпекулации за тоа дали тие се во летна шема, а сега е потврдено дека се заедно, пренесува „PageSix“. Дикаприо и Черети првпат

ВИДЕО | Врели бакнежи на Ибица: Потврдена врската на Дикаприо и италијанскиот топ модел

ВИДЕО | Врели бакнежи на Ибица: Потврдена врската на Дикаприо и италијанскиот топ модел

ВИДЕО | Врели бакнежи на Ибица: Потврдена врската на Дикаприо и италијанскиот топ модел К. А. Пред 4 минути Виториа Черети/ Леонардо Дикаприо/ Фото: Flickr/EPA-EFE/NINA PROMMER Познатиот актер Леонардо Дикаприо има нова дама во животот, а тоа е италијанскиот супермодел Виторија Черети , пишуваат странските медиуми. Добиј ги најважните вести, бесплатно