притисни ентер »

Комични реакции на првиот официјален портрет на Чарлс како крал: „Се исплаши од себе“
Комични реакции на првиот официјален портрет на Чарлс како крал: „Се исплаши од себе“

Комични реакции на првиот официјален портрет на Чарлс како крал: „Се исплаши од себе“

Кралот Чарлс Трети одбележа уште еден јубилеј во своето владеење, а оваа недела го откри својот прв официјален портрет по неговото крунисување минатата година, што предизвика лавина реакции на социјалните мрежи. Чарлс и неговата сопруга кралицата Камила присуствуваа на официјалното откривање на портретот во Бакингемската палата. Портретот, кој е висок

Најсмешните мемиња за новиот кралски портрет на кралот Чарлс: „Личи на Дракула“

Најсмешните мемиња за новиот кралски портрет на кралот Чарлс: „Личи на Дракула“

Го споредуваат со негативци од филмови и видеоигри, а некои се шегуваат дека конечно му се исполнила желбата да стане тампон, алудирајќи на скандалозниот телефонски разговор со Камила од 1990-тите. Новиот кралски портрет на Чарлс ги инспирира твитерџиите. Новиот кралски портрет на кралот Чарлс стана мета на многу шеги – многумина го споредуваат со

📽 „КРАЛОТ ЧАРЛС СЕ ИСПЛАШИ КОГА СИ ГО ВИДЕ ПОРТРЕТОТ“ Чудната слика од британскиот монарх го насмеа интернетот

📽 „КРАЛОТ ЧАРЛС СЕ ИСПЛАШИ КОГА СИ ГО ВИДЕ ПОРТРЕТОТ“ Чудната слика од британскиот монарх го насмеа интернетот

Кралот на Обединетото Кралство, Чарлс Трети, одбележа уште еден јубилеј во своето владеење и оваа недела го откри својот прв официјален портрет по неговото крунисување лани. Сликата, со нејзиниот изразен тон, бргу предизвика различни реакции на интернет, а самото видео од откривањето ги насмеа корисниците на социјалните мрежи. „Жал ми е, но неговиот

Комични реакции на првиот официјален портрет на Чарлс како крал: „Се исплаши од себе“

Комични реакции на првиот официјален портрет на Чарлс како крал: „Се исплаши од себе“

Кралот Чарлс Трети одбележа уште еден јубилеј во своето владеење и оваа недела го откри својот прв официјален портрет по неговото крунисување минатата година, што предизвика лавина реакции на социјалните мрежи. View this post on Instagram A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily) Сликата и нејзиниот изразен црвен тон брзо предизвика различни

Комични реакции на првиот официјален портрет на Чарлс како крал: „Се исплаши од себе“

Комични реакции на првиот официјален портрет на Чарлс како крал: „Се исплаши од себе“

Кралот Чарлс Трети одбележа уште еден јубилеј во своето владеење и оваа недела го откри својот прв официјален портрет по неговото крунисување минатата година, што предизвика лавина реакции на социјалните мрежи. Сликата и нејзиниот изразен црвен тон брзо предизвика различни реакции на интернет, а самото видео од откривањето ги насмеа корисниците на

Комични реакции на првиот официјален портрет на Чарлс како крал: „Се исплаши од себе“

Комични реакции на првиот официјален портрет на Чарлс како крал: „Се исплаши од себе“

Кралот Чарлс Трети одбележа уште еден јубилеј во своето владеење и оваа недела го откри својот прв официјален портрет по неговото крунисување минатата година, што предизвика лавина реакции на социјалните мрежи. Сликата и нејзиниот изразен црвен тон брзо предизвика различни реакции на интернет, а самото видео од откривањето ги насмеа корисниците на

Комични реакции на првиот официјален портрет на Чарлс како крал: „Се исплаши од себе“

Комични реакции на првиот официјален портрет на Чарлс како крал: „Се исплаши од себе“

Кралот Чарлс Трети одбележа уште еден јубилеј во своето владеење и оваа недела го откри својот прв официјален портрет по неговото крунисување минатата година, што … (Видео) Комични реакции на првиот официјален портрет на Чарлс како крал: „Се исплаши од себе“ Прочитај повеќе » Текстот (Видео) Комични реакции на првиот официјален портрет на Чарлс како