притисни ентер »

Возач на „Toyota“ катапултиран откако се обидел да биде „фраер“ на плажа
Возач на „Toyota“ катапултиран откако се обидел да биде „фраер“ на плажа

Возач на „Toyota“ катапултиран откако се обидел да биде „фраер“ на плажа

Последните денови на социјалните мрежи се шири видео кое прикажува навистина нереална несреќа во која за среќа никој не настрадал. Летал како испукан од топ Снимката ја прикажува песочната плажа Абу Ал Хасаниа во Кувајт и „Toyota FJ Cruiser“ кој вози кон снимателот. Во еден момент доаѓа до губење на контрола на големото „SUV“ возило, што доведува до