притисни ентер »

Телохранителот на Канје Вест: Тој е сексуално настран, а Ким Кардашијан е размазена
Телохранителот на Канје Вест: Тој е сексуално настран, а Ким Кардашијан е размазена

Телохранителот на Канје Вест: Тој е сексуално настран, а Ким Кардашијан е размазена

Стив Станулис беше телохранител на Кање Вест и ги откри бројните навики на славниот музичар и неговата сопруга Ким Кардашијан. Поранешниот телохранител на раперот Кање Вест, Стив Станулис откри како живее познатиот музичар, но и неговата сопруга Ким. Станулис е поранешен полицаец, а за американските медиумиоткрил смешни правила и рекол дека Вест е

Канје Вест снима албум за разводот

Канје Вест снима албум за разводот

Раперот Канје Вест и ријалити ѕвездата Ким Кардашијан го шокираа светот пред неколку месеци кога почнаа да се шират гласини дека се разведуваат. Сега, конечната одлука е донесена – нивниот брак заврши. Според „Mirror“, Канје сега на музиката и го завршува својот долго најавуван десетти студиски албум. Фановите со нетрпение го чекаат, а тој ги преработува

Канје Вест снима албум за разводот, а Ким го моли за почит!

Канје Вест снима албум за разводот, а Ким го моли за почит!

Раперот Канје Вест и ријалити ѕвездата Ким Кардашијан го шокираа светот пред неколку месеци кога почнаа да се шират гласини дека се разведуваат. Сега, конечната одлука е донесена – нивниот брак заврши. Според „Mirror“, Канје сега на музиката и го завршува својот долго најавуван десетти студиски албум. Фановите со нетрпение го чекаат, а тој ги преработува

Канје снима албум за разводот, Ким го моли за почит

Канје снима албум за разводот, Ким го моли за почит

Раперот Канје Вест и ријалити ѕвездата Ким Кардашијан го шокираа светот пред неколку месеци кога почнаа да се шират гласини дека се разведуваат. Сега, конечната одлука е донесена – нивниот брак заврши. Според „Мирор“, Канје сега се фрлил на работа, па го завршува својот долго најавуван десетти студиски албум. Фановите со нетрпение чекаат, а тој ги

Ким Кардашијан „на продажба“? – 10 милиони долари за една вечер!

Ким Кардашијан „на продажба“? – 10 милиони долари за една вечер!

авниот приказ на финансиските потешкотии на американскиот рапер Кание Вест му донеле неочекувана понуда од наследникот на саудискиот крал, принцот Мохамед. Понудата гласи: 10 милиони долари за можност да поминам една вечер со неговата сопруга, ѕвездата Ким Кардашијан. Кание уште во месец февруари создаде „хаос“ во светот, објавувајќи на Твитер дека

Светската јавност изненадена: Принцот му понудил 10 милиони долари на познатиот пејач да помине една вечер со неговата сопруга

Светската јавност изненадена: Принцот му понудил 10 милиони долари на познатиот пејач да помине една вечер со неговата сопруга

Јавниот приказ на финансиските потешкотии на американскиот рапер Кание Вест му донеле неочекувана понуда од наследникот на саудискиот крал, принцот Мохамед. Понудата гласи: 10 милиони долари за можност да поминам една вечер со неговата сопруга, ѕвездата Ким Кардашијан. Кание уште во месец февруари создаде „хаос“ во светот, објавувајќи на Твитер дека

Светската јавност изненадена: Принцот му понудил 10 милиони долари на познатиот пејач - да помине една вечер со неговата сопруга

Светската јавност изненадена: Принцот му понудил 10 милиони долари на познатиот пејач - да помине една вечер со неговата сопруга

Јавниот приказ на финансиските потешкотии на американскиот рапер Кание Вест му донеле неочекувана понуда од наследникот на саудискиот крал, принцот Мохамед. Понудата гласи: 10 милиони долари за можност да поминам една вечер со неговата сопруга, ѕвездата Ким Кардашијан. Кание уште во месец февруари создаде „хаос“ во светот, објавувајќи на Твитер дека

Принц му понудил на Канје 10 милиони долари, за една ноќ со Кардашијан

Принц му понудил на Канје 10 милиони долари, за една ноќ со Кардашијан

Саудискиот принц Мохамед Бин Саламан, му понудил на американскиот рапер Канје Вест, 10 милиони долари, за да помине една ноќ со неговата сопруга популарната реална ѕвезда Ким Кардашијан, пренесуваат медиумите. Саудискиот министер за одбрана,ја  дал контроверзната понуда за време на една конференција за печат. Понудата ја дал за да му помогне на Канје