притисни ентер »

По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк
По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

Откако по шест години брак Канје Вест и Ким Кардашијан, најавија се разведуваат, медиумите веќе еден месец пишуваат дека тој е во врска со руската манекенка Ирина Шајк. Сега Канје и Ирина на романтично патување во Прованса, Франција, а сликите се појавија на Интернет. Тие се семестени во хотелот Villa la Costa каде што една вечер чини 1100 долари.

По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

Откако по шест години брак Канје Вест и Ким Кардашијан, најавија се разведуваат, медиумите веќе еден месец пишуваат дека тој е во врска со руската манекенка Ирина Шајк. Сега Канје и Ирина на романтично патување во Прованса, Франција, а сликите се појавија на Интернет. Тие се семестени во хотелот Villa la Costa каде што една вечер чини 1100 долари.

Ким му пишува јавно дека „ќе го сака цел живот“, а тој во Франција со Ирина

Ким му пишува јавно дека „ќе го сака цел живот“, а тој во Франција со Ирина

Share Tweet Share Share Email Comments Додека старлетата Ким Кардашијан јавно објавуваше нивни заеднички фотографии и му упатуваше романтични пораки дека „ќе го сака цел живот“, Канје Вест е снимен во Прованса со Ирина Шајк. Фотографиите објавени од Дејли Меил се појавија по бројните гласини дека Канје , кој е во процес на развод од Ким , бара утеха

По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

Откако по шест години брак Канје Вест и Ким Кардашијан, најавија се разведуваат, медиумите веќе еден месец пишуваат дека тој е во врска со руската манекенка Ирина Шајк. Сега Канје и Ирина на романтично патување во Прованса, Франција, а сликите се појавија на Интернет. Тие се семестени во хотелот Villa la Costa каде што една … Continue reading (Фото)

Не крие дека ѝ е тешко поради разводот: Еве како реагираше Ким Кардашијан на веста за врската помеѓу Канје Вест и Ирина Шајк

Не крие дека ѝ е тешко поради разводот: Еве како реагираше Ким Кардашијан на веста за врската помеѓу Канје Вест и Ирина Шајк

Неколку дена откако ги видовме солзите на ријалити вездата поради разделбата со раперот Канје Вест, тој беше фатен со руската убавица Ирина Шајк. Сега е официјално - врската помеѓу раперот Канје Вест и манекенката Ирина Шајк не е само гласина! Парот вчера беше виден во Франција, каде отпатуваа да го прослават 44-от роденден на раперот на романтичен

Канје и Ирина Шајк ФАТЕНИ ЖИВИ на романтичен одмор во Франција!

Канје и Ирина Шајк ФАТЕНИ ЖИВИ на романтичен одмор во Франција!

Ирина Шајк и Канје Вест беа фотографирани заедно на романтичен одмор во Франција, која е една од омилените дестинации на раперот. Папараците го уловиле заљубениот пар на романтична прошетка, а „Дејли меил“ објави дека тие престојувале во луксузниот хотел Вила Ла Косте. Фотографиите објавени од Дејли Меил покажуваат дека уживаат во идилична прошетка,

Ирина Шајк „падна“ на шармот на Кање Вест

Ирина Шајк „падна“ на шармот на Кање Вест

И додека вчера Ким Кардашијан на својот инстаграм профил пишуваше колку го сака својот, во процес на разведување, сопруг, Кање Вест, пак, ужива со својата нова љубов Ирина Шајк на романтично патување во Франција. Најновите фотки што го освоија интернет просторот ги потврдија гласините дека Кање и Ирина се заедно, но очигледно познатиот рапер не е единствениот

Верувале или не, официјално е: Ирина Шајк и Канје Вест „уловени“ на кратко, но многу романтично патување

Верувале или не, официјално е: Ирина Шајк и Канје Вест „уловени“ на кратко, но многу романтично патување

Верувале или не, официјално е - ледената руска убавица и раперот се заљубени еден во друг! Ирина Шајк и Канје Вест „уловени“ на кратко, но многу романтично патување! Американските папараци не го пропуштија фактот дека вчера ќерката на убавата манекенка и актерот Бредли Купер, Леа де Сен го помина денот со нејзиниот татко, иако сме навикнати мама Ирина

Канје и Ирина Шајк ФАТЕНИ ЖИВИ на романтичен одмор во Франција!

Канје и Ирина Шајк ФАТЕНИ ЖИВИ на романтичен одмор во Франција!

Ирина Шајк и Канје Вест беа фотографирани заедно на романтичен одмор во Франција, која е една од омилените дестинации на раперот. Папараците го уловиле заљубениот пар на романтична прошетка, а „Дејли меил“ објави дека тие престојувале во луксузниот хотел Вила Ла Косте. Фотографиите објавени од Дејли Меил покажуваат дека уживаат во идилична прошетка,

Ким Кардашијан и Ирина Шајк со ист вкус за мажи – двете „паднаа“ на шармот на Канје, но и на Кристијано Роналдо

Ким Кардашијан и Ирина Шајк со ист вкус за мажи – двете „паднаа“ на шармот на Канје, но и на Кристијано Роналдо

Најновите фотки од Канје Вест и Ирина Шајк изгледа ги потврдија гласините дека се заедно, но очигледно познатиот рапер не е единствениот маж што ги освоил и Ким Кардашијан и познатиот супермодел. И 40-годишната Ким и 35-годишната Ирина беа во врска со Кристијано Роналдо, иако за врската на Ким и фудбалерот нема многу „докази“. Според изворите, Ким