притисни ентер »

Порно актерката Миа Калифа добивала закани по живот од ИД поради порно во хиџаб
Порно актерката Миа Калифа добивала закани по живот од ИД поради порно во хиџаб

Порно актерката Миа Калифа добивала закани по живот од ИД поради порно во хиџаб

Порно актерка од Либан Миа Калифа добивала сериозни закани по живот од Исламската држава , а родниот Либан се откажа од неа по снимањето порно филм во кој е облечена во хиџаб. Миа Калифа откри дека не заработила речиси ништо во порно индустријата, за три месеци додека снимала филмови за возрасни. “Луѓето мислат дека пливам во милиони заради порно филмовите

Старлетата Миа Калифа добивала закани по живот од ИД поради порно во хиџаб

Старлетата Миа Калифа добивала закани по живот од ИД поради порно во хиџаб

Миа Калифа откри дека не заработила речиси ништо во порно индустријата, за три месеци додека снимала филмови за возрасни. "Луѓето мислат дека пливам во милиони заради порно филмовите. Тотална невистина. Заработив вкупно околу 12,000 американски долари во индустријата и после тоа никогаш повеќе не видов ниту цент. Тешкотиите да најдам нормална работа

Порно актерката Миа Калифа добивала закани по живот од ИД поради порно во хиџаб

Порно актерката Миа Калифа добивала закани по живот од ИД поради порно во хиџаб

Порно актерка од Либан , Миа Калифа добивала сериозни закани по живот од Исламската држава , ја мразат сите Муслимани , а родниот Либан се откажа од неа по снимањето порно филм во кој е облечена во хиџаб. Миа Калифа откри дека не заработила речиси ништо во порно индустријата, за три месеци додека снимала филмови за возрасни. “Луѓето мислат дека пливам

ПОРНО ЗВЕЗДА ОТКРИВА: Заработив смешни пари, а ме бркаше и ИСИС (ФОТО и ВИДЕО)

ПОРНО ЗВЕЗДА ОТКРИВА: Заработив смешни пари, а ме бркаше и ИСИС (ФОТО и ВИДЕО)

Поранешната порно звезда Миа Калифа тврди дека заработила само 12.000 евра додека работела како порно глумица. -Луѓето мислат дека сум се обогатила од порно индустријата, а јас заработив само 12.000 долари пред да излезам од неа пред четири години – им откри Калифа на своите фанови на Твитер кој ги има 2,7 милиони. Таа додала дека тешко се наоѓа работа

Либанската порно глумица Миа добива закани од Исис

Либанската порно глумица Миа добива закани од Исис

Познатата либанска порно глумица Миа Калифа деновиве добива закани од ИСИС поради што престанала да снима филмови за возрасни. Порно филмот снимен со муслимански хаџиб ѝ донел голема популарност, но ѝ донел и големи маки. Поради тоа одлучила да престане со снимањето на вакви филмови. Освен што има закани од ИСИС, Калифа вели дека на Блискиот Исток

Миа Калифа: ТЕРОРИСТИТЕ ми се закануваат дека ќе ми ја ОТСЕЧАТ главата

Миа Калифа: ТЕРОРИСТИТЕ ми се закануваат дека ќе ми ја ОТСЕЧАТ главата

Во еден порно филм таа носела хиџаб, а тоа за неа бил своевиден крај на кариерата. Либанско-американската порно глумица Миа Калифа (26) во светот на порно индустријата била само три месеци. Во еден порно филм таа носела хиџаб, а тоа за неа бил своевиден крај на кариерата. Поради муслиманската покривка за главата, добила закани од ИСИС поради што престанала

Либанската порно актерка Миа добива закани од Исис

Либанската порно актерка Миа добива закани од Исис

Познатата либанска порно глумица Миа Калифа деновиве добива закани од ИСИС поради што престанала да снима филмови за возрасни. Порно филмот снимен со муслимански хаџиб ѝ донел голема популарност, но ѝ донел и големи маки. Поради тоа одлучила да престане со снимањето на вакви филмови. Освен што има закани од ИСИС, Калифа вели дека на Блискиот Исток

ЖИВЕЕ ВО CTPАВ: Пopнa актерка од Либан добивала зakaни од ИCИC

ЖИВЕЕ ВО CTPАВ: Пopнa актерка од Либан добивала зakaни од ИCИC

Познатата либанска пopно глумица Миа Калифа деновиве добива зkaани од ИСИС поради што престанала да снима филмови за возрасни. Пopно филмот снимен со муслимански хаџиб ѝ донел голема популарност, но ѝ донел и големи маки. Поради тоа одлучила да престане со снимањето на вакви филмови. Освен што има зakaни од ИСИС, Калифа вели дека на Блискиот Исток

Поранешната порно ѕвезда открила колку заработила од порно филмовите, фановите не веруваат во износот

Поранешната порно ѕвезда открила колку заработила од порно филмовите, фановите не веруваат во износот

Поранешната порно ѕвезда Миа Калифа тврди дека заработила само 12 илјади долари додека работела во порно индустријата. Обраќајќи им се на фановите на Твитер, Миа открила колку заработила пред да ја напушти кариерата како порно актерка пред 4 години. People think I’m racking in millions from porn. Completely untrue. I made a TOTAL of around $12,000