притисни ентер »

Карла Бруни во интервју за „Вог“ зборувала за нејзиниот нов албуми и за стареењето
Карла Бруни во интервју за „Вог“ зборувала за нејзиниот нов албуми и за стареењето

Карла Бруни во интервју за „Вог“ зборувала за нејзиниот нов албуми и за стареењето

Во пресрет на излегување на нејзиниот нов албум, поранешната прва дама на Франција и некогашен модел, Карла Бруни, дала интервју за „Вог“ во кое, освен за музиката, зборувала и за стареењето. 52-годишната Бруни поминала низ многу животни промени за да дојде до она што е денес. Започна како манекенка, па набрзо заедно со Наоми Кембел, Клаудија Шифер,

Поранешната прва дама на Франција за стареењето: „На 50 години конечно стануваш жена“

Поранешната прва дама на Франција за стареењето: „На 50 години конечно стануваш жена“

Во пресрет на излегување на нејзиниот нов албум, поранешната прва дама на Франција и некогашен модел, Карла Бруни, дала интервју за „Вог“ во кое, освен за музиката, зборувала и за стареењето. 52-годишната Бруни поминала низ многу животни промени за да дојде до она што е денес. Започна како манекенка, па набрзо заедно со Наоми Кембел, Клаудија Шифер,

Поранешната прва дама сосема искрено: „Верувам дека на 50 години конечно станувате жена, таа млада девојка во вас дефинитивно повеќе ја нема“.

Поранешната прва дама сосема искрено: „Верувам дека на 50 години конечно станувате жена, таа млада девојка во вас дефинитивно повеќе ја нема“.

Во пресрет на објавувањето на нејзиниот нов албум, поранешната прва дама на Франција и поранешен супермодел, Карла Бруни, даде интервју за Вог, во кое, покрај музиката, зборуваше и за стареењето Фото: Профимедиа Денешната 52-годишна Карла Бруни помина низ многу животни промени за да стигне до местото каде што е денес. Започна како модел, а наскоро,