притисни ентер »

Бритни Спирс кажа „ДА“
Бритни Спирс кажа „ДА“

Бритни Спирс кажа „ДА“

Музичката ѕвезда Бритни Спирс се вери со Сем Асгари. Таа го прифати предлогот за брак и оваа вест ја соопштија и на социјалните мрежи. Во објавеното видео, пејачката го покажува свршеничкиот прстен со четири-каратен брилијант, на кој е изгравиран „Lioness“ (Лавица), односно прекарот на Сем за Бритни. Погледнете како Бритни одлучи да ја соопшти радосната

Се ослободи од татко ѝ и се сврши: Цела планета зборува за нејзиниот трет прстен!

Се ослободи од татко ѝ и се сврши: Цела планета зборува за нејзиниот трет прстен!

По 13 години агонија, Бритни Спирс повторно дише со полни гради. Прво, нејзиниот татко Џејми соопшти дека се откажува од законското старателство над пејачката, што значи дека повеќе нема право на нејзиниот имот, а сега на нејзината рака заблескал прстен. И тоа не каков било, туку веренички! Поп-ѕвездата не ја крие среќата што долгогодишната љубов со

Бритни Спирс кажа „ДА“

Бритни Спирс кажа „ДА“

Музичката ѕвезда Бритни Спирс се вери со Сем Асгари. Таа го прифати предлогот за брак и оваа вест ја соопштија и на социјалните мрежи. Во објавеното видео, пејачката го покажува свршеничкиот прстен со четири -каратен брилијант, на кој е изгравиран „Lioness“ (Лавица), односно прекарот на Сем за Бритни. Погледнете како Бритни одлучи да ја соопшти радосната

Се вери Бритни Спирс и се пофали со прстенот: Не можам да поверувам

Се вери Бритни Спирс и се пофали со прстенот: Не можам да поверувам

„Двојката денеска ја официјализира својата долга врска и тие се длабоко трогнати од поддршката, посветеноста и љубовта што ја добија“, рече Коен. Бритни исто така ја објави свршувачката на Инстаграм, а во видеото го покажа прстенот. "Погледнете го ова. Дали ви се допаѓа?" Сем прашува во видеото, на кое Бритни вика: "Да!" „Не можам да поверувам“, напишала

Бритни Спирс се сврши откако татко ѝ покрена постапка за прекин на старателството

Бритни Спирс се сврши откако татко ѝ покрена постапка за прекин на старателството

Поп-sвездата Бритни Спирс се сврши со фитнес-моделот Сем Асгари, една недела откако нејзиниот татко се откажа од старателството. Таа на Инстаграм објави видео и го покажа дијамантскиот прстен. „Не ми се верува“, напиша пејачката. Слика објави и Сем, а подоцна неговиот менаџер потврди дека парот се свршил. „Двојката денес ја официјализира својата долгогодишна

Се вери принцезата на поп музиката: Откако Бритни Спирс одлета од кафезот на татко ѝ сè ѝ оди кон подобро

Се вери принцезата на поп музиката: Откако Бритни Спирс одлета од кафезот на татко ѝ сè ѝ оди кон подобро

Пејачката вчера гордо го покажа прстенот на својата публика преку Инстаграм Се вери принцезата на поп музиката Бритни Спирс, нејзиното момче Сем Асгари по шест години врска ја побара за жена. Бритни вчера гордо го покажа прстенот на својата публика преку Инстаграм, а со кратко видео само напиша: - Едноставно не можам да поверувам! - Двојката ја круниса

Бритни Спирс се сврши откако татко ѝ покрена постапка за прекин на старателството

Бритни Спирс се сврши откако татко ѝ покрена постапка за прекин на старателството

Поп-sвездата Бритни Спирс се сврши со фитнес-моделот Сем Асгари, една недела откако нејзиниот татко се откажа од старателството. Таа на Инстаграм објави видео и го покажа дијамантскиот прстен. „Не ми се верува“, напиша пејачката. Слика објави и Сем, а подоцна неговиот менаџер потврди дека парот се свршил. „Двојката денес ја официјализира својата долгогодишна

Бритни се сврши со 12 години помладиот дечко откако татко ѝ се откажа од старателството

Бритни се сврши со 12 години помладиот дечко откако татко ѝ се откажа од старателството

Поп-sвездата Бритни Спирс, се сврши со фитнес-моделот Сем Асгари, една недела откако нејзиниот татко се откажа од старателството. Таа на Инстаграм објави видео и го покажа дијамантскиот прстен. „Не ми се верува“, напиша пејачката. Слика објави и Сем, а подоцна неговиот менаџер потврди дека парот се свршил. „Двојката денес ја официјализира својата долгогодишна