притисни ентер »

Домашен напиток за слабеење од 3 состојки – има многу добри коментари и искуства од луѓе што ослабеле
Домашен напиток за слабеење од 3 состојки – има многу добри коментари и искуства од луѓе што ослабеле

Домашен напиток за слабеење од 3 состојки – има многу добри коментари и искуства од луѓе што ослабеле

Напитокот за слабеење од 3 состојки се пие само пред спиење и делува преку ноќта. Ако барате идеален начин со кој ќе го намалите стомакот без строга диета, рестрикции и гладување, тогаш испробајте го овој рецепт. Освен што е добар за елиминација на вишокот килограми, се покажал и како добар диуретик за исфрлање на вишкот течности од телото и детоксикација

Се пие само пред спиење: Чај кој топи сè што сте изеле во текот на денот (рецепт)

Се пие само пред спиење: Чај кој топи сè што сте изеле во текот на денот (рецепт)

Извонреден чај од само две состојки! Има прочистувачки својства и затоа се пие најдоцна еден час пред спиење. Една од состојките е магдоносот, кој се содржи речиси во сите рецепти за слабеење. Неговата ефикасност се должи на високата концентрација од витамини и минерали кои се потребни за одржување на здравјето и силен имунитет. Покрај тоа, го зголемува