притисни ентер »

Женствена утопија во новата кампања на Chloe!
Женствена утопија во новата кампања на Chloe!

Женствена утопија во новата кампања на Chloe!

Право од модната писта која нè воодушеви со своите луксузни хипи-креации, Chloe Spring / Summer 2019 кампањата повторно е фокусирана на принтови и филм … Кампањата ја работеше модниот експерт, Стефан Мејсел, а ѕвездите се моделите Хана Фергусон, Иман Хамам, Каролина Бургин и Рајан ван Ромпеј. Уметничкиот директор на брендот, Наташа Ремзи-Леви, сакаше