притисни ентер »

Некогаш молзела крави на село, сега е секс бомба по која лудува Нејмар – фудбалерот и „фрли око“ на оваа Романка која буквално има задник од милион долари
Некогаш молзела крави на село, сега е секс бомба по која лудува Нејмар – фудбалерот и „фрли око“ на оваа Романка која буквално има задник од милион долари

Некогаш молзела крави на село, сега е секс бомба по која лудува Нејмар – фудбалерот и „фрли око“ на оваа Романка која буквално има задник од милион долари

Некогаш молзела крави на село, сега е секс бомба по која лудува Нејмар – фудбалерот и „фрли око“ на оваа Романка која буквално има задник од милион долари Нејмар (31 година), најскапиот фудбалер во историјата, купен од ПСЖ од Барселона за 222 милиони евра, следи една Романка на Инстаграм. Станува збор за Адриана Пол, 27 години, стјуардеса во авиокомпанијата

Дали оваа Романка е најзгодната стујардеса на светот?

Дали оваа Романка е најзгодната стујардеса на светот?

Адријана Пол е избрана за најубава од 15.000 атрактивни и допадливи стјуардеси на авиокомпанијата „Катар ерлајнс“. Таа доаѓа од Романија и вели дека е типична девојка од село. Јас сум девојка од село, потекнувам од Барсана, од Марамуреш. Уживав во моето детство, кога останував со баба ми и дедо ми на нивната фарма. Наутро ги молзевме кравите, а потоа