притисни ентер »

Ешли Греам со три корици
Ешли Греам со три корици

Ешли Греам со три корици

За Ешли Греам, годината започнува добро со вистински моден триумф – три корици за февруарското издание на американското издание на списанието Elle. Раскошниот модел позира во различни визии, меѓу кои транспарентен тренч врз бел костим за капење, класичен костум од два дела во црн стил и бели чорапи. Некои од кадрите се студиски, а за другите се користи