притисни ентер »

Суарез повторно на радарот на Барса, но посебен услов го осудува договорот на неуспех
Суарез повторно на радарот на Барса, но посебен услов го осудува договорот на неуспех

Суарез повторно на радарот на Барса, но посебен услов го осудува договорот на неуспех

Барселона размислува да го врати Луис Суарез ова лето, открива „Онда Черо“. Напаѓачот остана без клуб по разделбата со Атлетико Мадрид, но тоа не е приоритет за Каталонците. Од „Камп Ноу“ разговарале со фудбалерот да почека до август, бидејќи пред тоа клубот ќе направи напори да го доведе Роберт Левандовски. Само во случај на неуспех со напаѓачот на