притисни ентер »

Хари и Меган со неочекувана одлука за нивната ќерка – Ќе ја запознае ли кралицата Елизабета својата правнука?
Хари и Меган со неочекувана одлука за нивната ќерка – Ќе ја запознае ли кралицата Елизабета својата правнука?

Хари и Меган со неочекувана одлука за нивната ќерка – Ќе ја запознае ли кралицата Елизабета својата правнука?

Кралицата Елизабета сe уште не ја запознала својата правнука, која го добила името по нејзиниот прекар, по кој ја нарекувале само најблиските луѓе. Британскиот принц Хари и неговата сопруга Меган Маркл нема да ја крстат својата ќерка Лилибет во Велика Британија, церемонијата ќе се одржи во Калифорнија, истакнуваат извори блиски до парот. Информацијата

Принцот Хари и Меган Маркл имаат нова РАБОТА – Војвотката признала дека е ПРЕМНОГУ ОТМЕНА за нејзиното потекло!

Принцот Хари и Меган Маркл имаат нова РАБОТА – Војвотката признала дека е ПРЕМНОГУ ОТМЕНА за нејзиното потекло!

Војводата и војвотката од Сасекс ги најавија своите амбициозни нови работни места во светот на финансиите. Откриле дека станале „партнери во влијание“ и инвеститори во одржлива инвестициска фирма наречена Ethic , со седиште во Њујорк. Двојката го објави потегот на нивната веб -страница на принцот Хари и рекле дека улогите ќе им помогнат „да ги реализираат

Принцот Хари и Меган Маркл вложија во инвестицискиот фонд „Етика“

Принцот Хари и Меган Маркл вложија во инвестицискиот фонд „Етика“

Војводата и војвотката од Сасекс влегоа сериозно во светот на финансиите, станувајќи партнери во фирма за одржливи инвестиции во Њујорк. Принцот Хари и Меган Маркл се приклучија на Фондот „Етика“, кој ги советува богатите клиенти како да ги вложуваат своите пари поодржливо, давајќи им приоритет на прашањата околу климатските промени и човековите права

Принцот Хари и Меган Маркл вложија во инвестицискиот фонд „Етика“

Принцот Хари и Меган Маркл вложија во инвестицискиот фонд „Етика“

Војводата и војвотката од Сасекс влегоа сериозно во светот на финансиите, станувајќи партнери во фирма за одржливи инвестиции во Њујорк. Принцот Хари и Меган Маркл се приклучија на Фондот „Етика“, кој ги советува богатите клиенти како да ги вложуваат своите пари поодржливо, давајќи им приоритет на прашањата околу климатските промени и човековите права

Принцот Хари и Меган Маркл вложија во инвестицискиот фонд „Етика“

Принцот Хари и Меган Маркл вложија во инвестицискиот фонд „Етика“

САД – Војводата и војвотката од Сасекс влегоа сериозно во светот на финансиите, станувајќи партнери во фирма за одржливи инвестиции во Њујорк. Принцот Хари и Меган Маркл се приклучија на Фондот „Етика“, кој ги советува богатите клиенти како да ги вложуваат своите пари поодржливо, давајќи им приоритет на прашањата околу климатските промени и човековите

Принцот Хари и Меган Маркл вложија во инвестицискиот фонд „Етика“

Принцот Хари и Меган Маркл вложија во инвестицискиот фонд „Етика“

Војводата и војвотката од Сасекс влегоа сериозно во светот на финансиите, станувајќи партнери во фирма за одржливи инвестиции во Њујорк. Принцот Хари и Меган Маркл се приклучија на Фондот „Етика“, кој ги советува богатите клиенти како да ги вложуваат своите пари поодржливо, давајќи им приоритет на прашањата околу климатските промени и човековите права

Принцот Хари и Меган Маркл вложија во инвестицискиот фонд „Етика”

Принцот Хари и Меган Маркл вложија во инвестицискиот фонд „Етика”

Војводата и војвотката од Сасекс влегоа сериозно во светот на финансиите, станувајќи партнери во фирма за одржливи инвестиции во Њујорк. Принцот Хари и Меган Маркл се приклучија на Фондот „Етика”, кој ги советува богатите клиенти како да ги вложуваат своите пари поодржливо, давајќи им приоритет на прашањата околу климатските промени и човековите права

Сите ги знаат како принцот Хари и војвотката Меган Маркл, но тоа не се нивните вистински имиња

Сите ги знаат како принцот Хари и војвотката Меган Маркл, но тоа не се нивните вистински имиња

Принцот Хари и Меган Маркл веќе со години ги полнат насловните страници ширум светот и иако многумина мислат дека знаат сè за познатиот пар, тоа баш и не е вистина. Војвотката и војводата од Сасекс се тема во сите светски медиуми, но малкумина знаат дека тие не ги користат своите вистински имиња. Имено, принцот Хари е роден како Хенри Чарлс Алберт

СКАНДАЛ ЈА ТРЕСЕ БАКИНГEМСКАТА ПАЛАТА Принцот Хари и Меган донесоа изненадувачка одлука, сите се во шок

СКАНДАЛ ЈА ТРЕСЕ БАКИНГEМСКАТА ПАЛАТА Принцот Хари и Меган донесоа изненадувачка одлука, сите се во шок

Британскиот принц Хари и неговата сопруга Меган Маркл нема да ја крстат својата ќерка Лилибет во Велика Британија, затоа што церемонијата ќе се одржи во Калифорнија, истакнуваат извори блиски до парот. Информацијата ја потврдија и извори од Бакингемската палата. Затоа, Лилибет нема автоматски да биде член на Англиската црква бидејќи ќе се крсти во

Принцот Хари и Меган Маркл вложија во инвестицискиот фонд „Етика“

Принцот Хари и Меган Маркл вложија во инвестицискиот фонд „Етика“

Војводата и војвотката од Сасекс влегоа сериозно во светот на финансиите, станувајќи партнери во фирма за одржливи инвестиции во Њујорк. Принцот Хари и Меган Маркл се приклучија на Фондот „Етика“, кој ги советува богатите клиенти како да ги вложуваат своите пари поодржливо, давајќи им приоритет на прашањата околу климатските промени и човековите права