притисни ентер »

Реал ја испрати највисоката понуда за Сергеј, Лацио ја одби
Реал ја испрати највисоката понуда за Сергеј, Лацио ја одби

Реал ја испрати највисоката понуда за Сергеј, Лацио ја одби

Римскиот Лацио минатото лето ја отфрли понудата на Реал Мадрид за трансфер на српскиот фудбалер Сергеј Милинковиќ-Савиќ, објави италијанскиот „Скај спорт“. Претседателот Лацио, Клаудио Лотито, рече дека не сакал да го пушти српскиот репрезентативец во друг клуб за да не го ослаби тимот на овој начин, иако добил понуда од 160 милиони евра. „Скај спорт“

Реал ја испрати највисоката понуда за Сергеј, Лацио ја одби

Реал ја испрати највисоката понуда за Сергеј, Лацио ја одби

Римскиот Лацио минатото лето ја отфрли понудата на Реал Мадрид за трансфер на српскиот фудбалер Сергеј Милинковиќ-Савиќ, објави италијанскиот „Скај спорт“. Претседателот Лацио, Клаудио Лотито, рече дека не сакал да го пушти српскиот репрезентативец во друг клуб за да не го ослаби тимот на овој начин, иако добил понуда од 160 милиони евра. „Скај спорт“

Реал ја испрати највисоката понуда за Сергеј, Лацио ја одби

Реал ја испрати највисоката понуда за Сергеј, Лацио ја одби

Римскиот Лацио минатото лето ја отфрли понудата на Реал Мадрид за трансфер на српскиот фудбалер Сергеј Милинковиќ-Савиќ, објави италијанскиот „Скај спорт“. Претседателот Лацио, Клаудио Лотито, рече дека не сакал да го пушти српскиот репрезентативец во друг клуб за да не го ослаби тимот на овој начин, иако добил понуда од 160 милиони евра. „Скај спорт“

Откриено кој гигант понудил 160 милиони евра за Милинковиќ-Савиќ

Откриено кој гигант понудил 160 милиони евра за Милинковиќ-Савиќ

Откако претседателот на римски Лацио, Клаудио Лотито пред неколку дена откри дека одбил неверојатни 160 милиони евра за српскиот репрезентативец Сергеј Милинковиќ-Савиќ, еден од најугледните италијански новинари го откри името на клубот кој ја понудил лудата сума на пари и тоа е – Реал Мадрид. Џанлука Ди Марцо е италијански новинар, кој има доста релевантни

Реал ја испрати највисоката понуда за Сергеј, Лацио ја одби

Реал ја испрати највисоката понуда за Сергеј, Лацио ја одби

Реал ја испрати највисоката понуда за Сергеј, Лацио ја одби Римскиот Лацио минатото лето ја отфрли понудата на Реал Мадрид за трансфер на српскиот фудбалер Сергеј Милинковиќ-Савиќ, објави италијанскиот „Скај спорт“. Претседателот Лацио, Клаудио Лотито, рече дека не сакал да го пушти српскиот репрезентативец во друг клуб за да не го ослаби тимот на

Реал ја испрати највисоката понуда за Сергеј, Лацио ја одби

Реал ја испрати највисоката понуда за Сергеј, Лацио ја одби

Римскиот Лацио минатото лето ја отфрли понудата на Реал Мадрид за трансфер на српскиот фудбалер Сергеј Милинковиќ-Савиќ, објави италијанскиот „Скај спорт“. Претседателот Лацио, Клаудио Лотито, рече дека не сакал да го пушти српскиот репрезентативец во друг клуб за да не го ослаби тимот на овој начин, иако добил понуда од 160 милиони евра. „Скај спорт“

Реал ја испрати највисоката понуда за Сергеј, Лацио ја одби

Реал ја испрати највисоката понуда за Сергеј, Лацио ја одби

Римскиот Лацио минатото лето ја отфрли понудата на Реал Мадрид за трансфер на српскиот фудбалер Сергеј Милинковиќ-Савиќ, објави италијанскиот „Скај спорт“. Претседателот Лацио, Клаудио Лотито, рече дека не сакал да го пушти српскиот репрезентативец во друг клуб за да не го ослаби тимот на овој начин, иако добил понуда од 160 милиони евра. „Скај спорт“

Одбиени 160 мил. евра за СМС

Одбиени 160 мил. евра за СМС

Благодарение на одличните игри во изминатата сезона, Сергеј Милинковиќ-Савиќ, доби неколку примамливи понуди за време на летниот преоден рок, но првиот човек на римскиот калчолигаш Лацио, Клаудио Лотито не прифати продажба на српскиот интернационалец. Sergej Milinkovic-Savic of SS Lazio during the Serie A TIM match between SSC Napoli and SS Lazio at

Одбиени 160 мил. евра за СМС

Одбиени 160 мил. евра за СМС

Благодарение на одличните игри во изминатата сезона, Сергеј Милинковиќ-Савиќ, доби неколку примамливи понуди за време на летниот преоден рок, но првиот човек на римскиот калчолигаш Лацио, Клаудио Лотито не прифати продажба на српскиот интернационалец. И покрај очајните партии кои ги прикажа за време на Мундијалот во Русија, како и на почетокот од новата