притисни ентер »

Сите очи вперени во Кејт Мидлтон: Модата на БАФТА наградите
Сите очи вперени во Кејт Мидлтон: Модата на БАФТА наградите

Сите очи вперени во Кејт Мидлтон: Модата на БАФТА наградите

Црни, бели, повремено црно - бели тоалети, волуменозни панделки и тантела доминираа на црвениот килим на вчерашното доделување на британските награди БАФТА. Најголемо внимание привлече Кејт Мидлтон со долгиот лелеав бел фустан од Александар Меквин со асиметрична кројка на едното рамо, искомбиниран со дијамантски обетки од Принцезата Дијана. Војвотката

Беспрекорна убавина: Кејт Мидлтон блесна во бело, сите очи вперени кон војвотката

Беспрекорна убавина: Кејт Мидлтон блесна во бело, сите очи вперени кон војвотката

Беспрекорна убавина: Кејт Мидлтон блесна во бело, сите очи вперени кон војвотката (ФОТО) Војвотката Кетрин и принцот Вилијам се почесни кралски гости на вечерашното доделување на наградите BAFTA 2019. На црвениот тепих во Лондон, 37-годишната припадничка на британското кралско семејство восхитуваше со беспрекорен стајлинг. Шармантната дама блескаше

Кејт Мидлтон во бел фустан: Критичарите потврдиле дека изгледа моќно!

Кејт Мидлтон во бел фустан: Критичарите потврдиле дека изгледа моќно!

Војвотката од Кембриџ го украла шоуто кога се појавила во фустан на Александар Меквин на доделувањето на наградите BAFTA. Кејт и Вилијам се прошетале на црвениот тепих како филмски ѕвезди, а војвотката носела чевли Џими Чу што чинат околу 600 евра. Британските медиуми воодушевено пренеле дека Кејт го носела накитот на покојната принцеза Дијана за оваа

Војвотката од Кембриџ во своето најгламурозно издание

Војвотката од Кембриџ во своето најгламурозно издание

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон блесна во полн сјај за време на доделувањето на BAFTA наградите во Лондон. Кејт зачекори на црвениот тепих во прекрасен бел фустан на едно рамо од колекцијата на Александар МекКвин, а изгледот го надополни со бисерните обетки на покојната принцеза Дајана и алка која и припаѓа на кралицата Елизабета. Таа и принцот

Војвотката Кетрин восхитува во бело на црвениот тепих на BAFTA 2019

Војвотката Кетрин восхитува во бело на црвениот тепих на BAFTA 2019

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам се почесни кралски гости на вечерашното доделување на наградите BAFTA 2019. На црвениот тепих во Лондон, 37-годишната припадничка на британското кралско семејство восхитуваше со беспрекорен стајлинг. Шармантната дама блескаше во бел фустан на едно рамо од Александар МекКвин, додека заедно со својот сакан пристигнуваше

Како божица: Војвотката Кетрин восхитува во ...

Како божица: Војвотката Кетрин восхитува во ...

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам се почесни кралски гости на вечерашното доделување на наградите BAFTA 2019. На црвениот тепих во Лондон, 37-годишната припадничка на британското кралско семејство восхитуваше со беспрекорен стајлинг. Шармантната дама блескаше во бел фустан на едно рамо од Александар МекКвин, додека заедно со својот сакан пристигнуваше

Сите гламурозни фустани во кои славните се појавија на BAFTA 2019

Сите гламурозни фустани во кои славните се појавија на BAFTA 2019

Вечерва во Лондон се одржуваат 72-те БАФТА награди, а на црвениот тепих беше очигледно дека ѕвездите се потрудиле да го достигнат Холивудскиот гламур. Иако актерките се покажаа во одлично модно светло, сепак појавувањето на Кејт Мидлтон во бел долг фустан и со обетки од принцезата Дијана, беше најзабележано. --> Какви фустани одбраа дамите за Британските