притисни ентер »

Наша Надица е наша и најубава, но кои се другите жени убавици на фудбалерите кои ќе навиваат на ЕУРО 2020
Наша Надица е наша и најубава, но кои се другите жени убавици на фудбалерите кои ќе навиваат на ЕУРО 2020

Наша Надица е наша и најубава, но кои се другите жени убавици на фудбалерите кои ќе навиваат на ЕУРО 2020

Фудбалската еуфорија веќе почна и не се испушта момент од тоа како фудбалерите се подготвуваат и што прават пред претстојните натпревари. Но, паралелно со интересот околу фудбалските ѕзвезди расте и интересот за тоа кои се нивните поубави половини, кои се сопругите, свршеничките или девојките кои ќе ги бодрат, ако не од трибините, тогаш преку социјалните

Бомбастично деколте и шлиц до колковите: Карлеуша во жешко гламурозно издание

Бомбастично деколте и шлиц до колковите: Карлеуша во жешко гламурозно издание

Поп-sвездата Јелена Карлеуша на снимањето на снимањето на полуфиналното шоу „Звезда Гранда“ пристигна во гламурозно издание, и сè беше зачинето со еден „провокативен“ детал. Јелена носеше долг плав фустан кој ја истакнуваше нејзината фигура на песочен часовник, деколтето беше бомбастично, но еден детал е да „паднете во несвест“. View this post on Instagram

Топ 10 модни трендови за летово: Вака ќе се облекуваат жените со стил сезонава

Топ 10 модни трендови за летово: Вака ќе се облекуваат жените со стил сезонава

Ова лето ќе биде исклучително шарено кога станува збор за модата. Ќе имаме на располагање голем број трендови, така што секоја дама ќе може да најде нешто по нејзин вкус. Сепак, ќе доминираат трендовите кои беа популарни во текот на 90-тите. Ова лето повеќето од нив со стил се враќаат на модната сцена. Ние ги издвоивме топ 10 трендови што ова лето

Модни трендови што ќе бидат популарни ова лето

Модни трендови што ќе бидат популарни ова лето

фото: инстаграм Ова лето ќе биде исклучително шарено кога станува збор за модата и ќе доминираат трендовите што беа популарни во текот на 90-тите години. Повеќето од нив се враќаат на модната сцена, а ова се трендовите што ќе го направат ова лето интересно: 1. Бела боја View this post on Instagram A post shared by Brittany \\ Loverly Grey (@loverlygrey)

Топ 10 модни трендови за лето 2021: Вака ќе се облекуваат жените со стил оваа сезона

Топ 10 модни трендови за лето 2021: Вака ќе се облекуваат жените со стил оваа сезона

Ова лето ќе биде исклучително шаренолико кога станува збор за модата. На располагање ќе имаме голем број трендови, па секоја дама ќе може да пронајде нешто по свој вкус. Сепак, ќе доминираат трендови што беа популарни во текот на 90-те години. Ова лето повеќето од нив ќе се вратат на модната сцена во голем стил. Ние денеска издвојуваме топ 10 трендови

Топ 10 модни трендови за лето 2021 година: Вака ќе се облекуваат жените со стил оваа сезона!

Топ 10 модни трендови за лето 2021 година: Вака ќе се облекуваат жените со стил оваа сезона!

Ова лето ќе биде исклучително разновидно кога станува збор за модата. На располагање ќе имаме голем број трендови, па секоја дама ќе може да најде нешто по свој вкус. Сепак, ќе доминираат трендови што биле популарни во текот на 1990-те години. Ова лето повеќето од нив ќе се вратат на модната сцена. Ние издвоивме топ 10 трендови што ќе го направат интересно

Покрај популарната класика, се носи и обратниот француски маникир: Погледнете ги нашите предлози

Покрај популарната класика, се носи и обратниот француски маникир: Погледнете ги нашите предлози

Ако ви е доста од тоа, време е за обратен француски маникир кој изгледа тотално кул. Тоа е маникир во кој долниот дел од ноктот е насликан во контрастна боја и може да се комбинира на стотици начини. Дефинитивно одлична опција за летен маникир, а подолу ви донесуваме 12 инспирации од Инстаграм. View this post on Instagram A post shared by Oasis Hair

За летна свадба или обичен ден, залижената пунџа е вечно добра фризура

За летна свадба или обичен ден, залижената пунџа е вечно добра фризура

Полесно е да се направи со полудолга коса затоа што е помала, но добро функционира со подолга коса. Само треба да биде уредно составена и добро прицврстена. Со залижена пунџа, лош ден на косата не постои, па ако се најдете во дилема, само добро исчешлајте ја косата и средете си ја својата. View this post on Instagram A post shared by “I Do” Bridal

Модни трендови што ќе бидат популарни ова лето

Модни трендови што ќе бидат популарни ова лето

Ова лето ќе биде исклучително шарено кога станува збор за модата и ќе доминираат трендовите што беа популарни во текот на 90-тите години. Повеќето од нив се враќаат на модната сцена, а ова се трендовите што ќе го направат ова лето интересно: 1. Бела боја View this post on Instagram A post shared by Brittany \\ Loverly Grey (@loverlygrey) Фустаните

Модни трендови за лето 2021

Модни трендови за лето 2021

Ова лето ќе се носат исклучително шарено кога модата е во прашање. На располагање ќе има голем број трендови, па секоја дама ќе може да пронајде нешто по свој вкус. Сепак, ќе доминираат трендови кои биле популарни во текот на 90-тите години. Ова лето повеќето од нив ќе се вратат во голем стил на модната сцена. Ние ќе издвоиме топ 10 трендови кои летото