притисни ентер »

Неделен хороскоп за 11. ноември до 18. ноември 2019 година
Неделен хороскоп за 11. ноември до 18. ноември 2019 година

Неделен хороскоп за 11. ноември до 18. ноември 2019 година

Шкорпија 24.10-22.11. Љубов Во текот на неделата ќе се појават шанси за поквалитетен личен живот.Веројатно тоа ќе се покаже преку покани за забави или заеднички собирања , кои вие со задоволство ќе ги прифатите. Од таму ќе излезат и шанси за нови познанства. И на оние во врска ќе им биде подобро. Кариера Работите се интензивираат , а се што правите

Неделен хороскоп: За Ракот опуштена недела, за Водолијата соработка со странство

Неделен хороскоп: За Ракот опуштена недела, за Водолијата соработка со странство

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Напорно ќе работите во текот на цел овој период, без оглед со која работа се занимавате. ЉУБОВ: На полето за љубов можете да очекувате многу убави и романтични случувања со саканото лице. ЗДРАВЈЕ: Можно е организмот да ви е ослабен, па лесно да се разболувате. Бик (21.04 – 21.05) РАБОТА: Можете да очекувате дека на деловен

ХОРОСКОП ЗА НЕДЕЛА: Лавовите ќе се заљубат, а Овните ...

ХОРОСКОП ЗА НЕДЕЛА: Лавовите ќе се заљубат, а Овните ...

ОВЕН Сфативте кои ви се границите и што можете, а што не. Пред вас стои навистина успешен ден. Можно е да успеете да овозможите врска на далечина. Доколку сте имале авантура со странец, можно е да го обновите контактот. Денеска одлично ќе се чувствувате. БИК Можно е да имате мала непријатна ситуација доколку должите некому пари, затоа припремете се

Дневен хороскоп за 10 ноември

Дневен хороскоп за 10 ноември

ОВЕН Нервозни сте на работа и често правите грешки. Шефот ви забележува, а колегите ја гледаат секоја можност да ја искористат против вас. Внимавјате во иднина, зашто може лошо да ви се одрази на кариерата. Вашиот партнер ќе ви стави до знаење дека сака да биде со вас, без разлика на сите пречки кои ви стојат на патот. Внимавајте на здравјето. Можна

ХОРОСКОП ЗА НЕДЕЛА: Лавовите ќе се заљубат, а Овните ...

ХОРОСКОП ЗА НЕДЕЛА: Лавовите ќе се заљубат, а Овните ...

ОВЕН Сфативте кои ви се границите и што можете, а што не. Пред вас стои навистина успешен ден. Можно е да успеете да овозможите врска на далечина. Доколку сте имале авантура со странец, можно е да го обновите контактот. Денеска одлично ќе се чувствувате. БИК Можно е да имате мала непријатна ситуација доколку должите некому пари, затоа припремете се

Дневен хороскоп за 10 ноември

Дневен хороскоп за 10 ноември

ОВЕН Нервозни сте на работа и често правите грешки. Шефот ви забележува, а колегите ја гледаат секоја можност да ја искористат против вас. Внимавјате во иднина, зашто може лошо да ви се одрази на кариерата. Вашиот партнер ќе ви стави до знаење дека сака да биде со вас, без разлика на сите пречки кои ви стојат на патот. Внимавајте на здравјето. Можна

Деневен хороскоп  (10 ноември 2019)

Деневен хороскоп (10 ноември 2019)

ОВЕН Работa: Се трудите да смените нешто на ова поле, но некои работи не можат да дојдат така лесно. Љубов: Ве очекува интересно познанство со личноста која ќе покаже дека кон вас има искрени чувства. Здравје: Нема поголеми проблеми со здравјето. БИК Работа: Можно е мотивацијата да ви е позитивно нагласена и дека ќе остварите добри резултати. Љубов:

Дневен хороскоп за 10.11.2019: Лавовите ќе се заљубат, а Овните можно е да обноват авантура со некој странец

Дневен хороскоп за 10.11.2019: Лавовите ќе се заљубат, а Овните можно е да обноват авантура со некој странец

ОВЕН Сфативте кои ви се границите и што можете, а што не. Пред вас стои навистина успешен ден. Можно е да успеете да овозможите врска на далечина. Доколку сте имале авантура со странец, можно е да го обновите контактот. Денеска одлично ќе се чувствувате. БИК Можно е да имате мала непријатна ситуација доколку должите некому пари, затоа припремете се

Дневен хороскоп за 10. ноември 2019 година

Дневен хороскоп за 10. ноември 2019 година

Шкорпија 24.10-22.11. Љубов Денеска ќе добиете можност заедно да се тргнете од вообичаените места на движење било преку излет или патување. Кариера Веројатно уште подобро ќе се поврзете со колегите , кои не се од местото каде што работите. Тоа ќе биде конструктивна соработка. Здравје и совет Проверете го автомобилот. Стрелец 23.11.-21.12. Љубов Денеска

На Лавот му треба одмор, Вагата размислува за брак

На Лавот му треба одмор, Вагата размислува за брак

На Лавот му треба одмор, Вагата размислува за брак ОВЕН Работa: Се трудите да смените нешто на ова поле, но некои работи не можат да дојдат така лесно. Љубов: Ве очекува интересно познанство со личноста која ќе покаже дека кон вас има искрени чувства. Здравје: Нема поголеми проблеми со здравјето. БИК Работа: Можно е мотивацијата да ви е позитивно нагласена