притисни ентер »

Меган Маркл со новата објава на Инстаграм за постигнат голем успех
Меган Маркл со новата објава на Инстаграм за постигнат голем успех

Меган Маркл со новата објава на Инстаграм за постигнат голем успех

За да прослави, војвотката сподели на Инстаграм видео во кое таа и Едвард зборуваат за ова значајно прашање. На снимката, многу расположената и насмеана војвотка во еден момент му дава шешир со светки на Едвард. Енинулф инсистира на тоа дека Меган е родена уредничка, пренесува магазинот Hallo. View this post on Instagram Earlier today @edward_enninful,

Меган го распродаде “Вог“ најбргу во историјата на магазинот (ФОТО и ВИДЕО)

Меган го распродаде “Вог“ најбргу во историјата на магазинот (ФОТО и ВИДЕО)

Уредникот на британскиот Вог, Едвард Енинфул објави дека септемвриското издание, во кое Меган Маркл била гостин-уредник, е најбрзо продаден број во историјата на магазинот. Со цел тоа да го прослави, војвотката на Инстаграм споделила видео во која таа и Едвард разговараат за ова значајно издание. На снимката, доста расположена и насмеана, војвотката

„Викај ме Меган!“ - Меган Маркл објави видео кое никој досега не го видел!

„Викај ме Меган!“ - Меган Маркл објави видео кое никој досега не го видел!

Меган Маркл објавила дел од видео кое публиката никогаш порано не го видела. Станува збор за дел од интервјуто кое го даде пред неколку месеци за магазинот „Вог“. Меган Маркл на Инстаграм објавила дел од разговорот со уредникот Едвард Енинфул. „Ме интересираше дали можеш да ми помогнеш околу една добротворна организација, а покрај тоа да испиеме и

Со видео на Инстаграм, војвотката го прослави успехот

Со видео на Инстаграм, војвотката го прослави успехот

Уредникот на британскиот Вог, Едвард Енинфул, во четвртокот објави дека септемвриското издание, во кое Меган била гостин-уредник, е најбрзо продаден број во историјата на британскиот Вог. Со цел тоа да го прослави, војвотката на Инстаграм споделила видео во која таа и Едвард разговараат за ова значајно издание. На снимката, доста расположена и насмеана,

Меган Маркл го прослави работниот успех

Меган Маркл го прослави работниот успех

Уредникот на британскиот Вог, Едвард Енинфул, во четвртокот објави дека септемвриското издание, во кое Меган била гостин-уредник, е најбрзо продаден број во историјата на британскиот Вог. Со цел тоа да го прослави, војвотката на Инстаграм споделила видео во која таа и Едвард разговараат за ова значајно издание. На снимката, доста расположена и насмеана,