притисни ентер »

Три хороскопски знаци што не можат да бидат верни
Три хороскопски знаци што не можат да бидат верни

Три хороскопски знаци што не можат да бидат верни

Според астролозите, сите хороскопски знаци се прељубници, но постојат три што не можат да бидат верни. Овен Овој хороскопски знак е познат по избувливоста и изразениот темперамент. Но овните се познати и како страсни љубовници на кои сексуалната енергија им е доста важна. Бракот ретко ги смирува, напротив многу припадници на овој знак лошо го поднесуваат

Кој хороскопски знак најмногу мастурбира, а кој глуми оргазми?

Кој хороскопски знак најмногу мастурбира, а кој глуми оргазми?

Во кои спаѓате вие? Според астрологијата, хороскопскиот знак може многу да открие за тоа какви сме во кревет и каков сексуален живот преферираме. Според некои истражувања, за бројот на партнери најмногу лажат Девиците и Близнаците, додека Јарците и Овните се едни од најиздржливите во кревет. Еве што велат овие резултати: Јарецот – има најмногу самодоверба