притисни ентер »

„Версаче“ и Џеј Ло се секси комбинација
„Версаче“ и Џеј Ло се секси комбинација

„Версаче“ и Џеј Ло се секси комбинација

Италијанскиот бренд „Версаче“ неодамна ја лансираше кампањата за пролет-лето 2020 година, а во склад со колекцијата која пред четири месеци ја презентираше на модната недела во Милано. За потсетување, токму на тоа модно шоу Џенифер Лопез повторно го облече таканаречениот „тропски фустан“ кој веќе влезе во историјата на брендот. Инаку, во таа чест и

„Версаче“ и Џеј Ло се секси комбинација

„Версаче“ и Џеј Ло се секси комбинација

Италијанскиот бренд „Версаче“ неодамна ја лансираше кампањата за пролет-лето 2020 година, а во склад со колекцијата која пред четири месеци ја презентираа во Милано. За потсетување, токму на тоа модно шоу Џенифер Лопез повторно го облече таканаречениот „тропски фустан“ кој веќе влезе во историјата на брендот. Инаку, во таа чест и инспирација, летната

Кампањата е инспирирана од легендарниот фустан на пејачката: Кендал Џенер и Џенифер Лопез нови заштитни лица на Версаче

Кампањата е инспирирана од легендарниот фустан на пејачката: Кендал Џенер и Џенифер Лопез нови заштитни лица на Версаче

Колекцијата е инспирирана од злениот џунгла принт, истиот оној кој Џенифер го носеше на фустанот на доделбата за Греми наградите во 2000 година. Кампањата е инспирирана од легендарниот фустан на пејачката. Кендал Џенер и Џенифер Лопез се заштитни лица за новата кампања на брендот Версаче. Колекцијата е инспирирана од злениот џунгла принт, истиот оној

Џенифер Лопез и Кендал Џенер сексапилни ѕвезди во ...

Џенифер Лопез и Кендал Џенер сексапилни ѕвезди во ...

Воопшто не е изненадување што Џенифер Лопез е водечка ѕвезда во најновата кампања на Версаче, со оглед на фактот што колекцијата е инспирирана од иконскиот фустан кој таа го носеше на Греми во 2000 година и што токму таа ја затвори ревијата за истата колекција пред 4 месеци . 50-годишната актерка и пејачка, заедно со Кендал Џенер, позираше за новата

Џенифер Лопез е сексапилна ѕвезда во новата кампања на Версаче

Џенифер Лопез е сексапилна ѕвезда во новата кампања на Версаче

Не е изненадување што Џенифер Лопез е водечка ѕвезда во најновата кампања на Версаче, со оглед на фактот што колекцијата е инспирирана од иконскиот фустан кој таа го носеше на Греми во 2000 година и што токму таа ја затвори ревијата за истата колекција пред 4 месеци. 50-годишната актерка и пејачка,  позираше за новата кампања, која го истражува заматувањето

Џеј Ло и Кендал Џенер, заштитни лица на “Версаче“.

Џеј Ло и Кендал Џенер, заштитни лица на “Версаче“.

Кампањата е инспирирана од легендарниот фустан на пејачката. Кендал Џенер и Џенифер Лопез се заштитни лица за новата кампања на брендот Версаче. Колекцијата е инспирирана од злениот џунгла принт, истиот оној кој Џенифер го носеше на фустанот на доделбата за Греми наградите во 2000 година. Поради пребарувањето на овој фустан на интернет, Гугл беше приморан

Кендал Џенер и Џенифер Лопез се новите заштитни лица на Версаче кампањата

Кендал Џенер и Џенифер Лопез се новите заштитни лица на Версаче кампањата

Кампањата е инспирирана од легендарниот фустан на пејачката. Кендал Џенер и Џенифер Лопез се заштитни лица за новата кампања на брендот Версаче. Колекцијата е инспирирана од злениот џунгла принт , истиот оној кој Џенифер го носеше на фустанот на доделбата за Греми наградите во 2000 година. Twitter/YouTube Поради пребарувањето на овој фустан на интернет,

Нова година, нова модна утка на Џеј Ло

Нова година, нова модна утка на Џеј Ло

Првиот ден од новата година модните критичари ја ставија на тапет Џенифер Лопез. Познатата актерка и пејачка пред неколку дена беше фотографирана во фармерки кои на социјалните мрежи веќе се прогласени за најомразено парче облека, но вчера се „истакна“ уште повеќе. Видена на семеен шопинг со партнерот и со децата, славната Џеј Ло овојпат го украде

Џеј Ло и Кендал Џенер ја промовираат новата колекција на Версаче

Џеј Ло и Кендал Џенер ја промовираат новата колекција на Версаче

Џенифер Лопез е едно од најистакнатите лица кои некогаш носеле креација на Версаче, најмногу поради култниот зелен фустан инспириран од џунглата. Со оваа креација Џеј Ло првпат се појави на Греми-наградите во 2000 година, а во 2019 го облече повторно, во неговата нова варијанта, одново креирајќи модна историја. Затоа, сосема очекувано беше токму Џенифер