притисни ентер »

Пејачката Натали Имбрулиа роди син и му даде интересно име
Пејачката Натали Имбрулиа роди син и му даде интересно име

Пејачката Натали Имбрулиа роди син и му даде интересно име

44-годишната пејачка ја објави среќната вест на Инстаграм. "Добредојде на светот ... Макс Валентин Имбрулија. Моето срце е огромно. Моето момче", напишала пејачката со фотографија на која се гледа раката на нејзиниот мал син. Објавата  беше преплавена со честитки , меѓу кои и познати музичари како Софи Елис Бекстор, Наташа Бодингфилд и многу други

Натали Имбрулија првпат стана мајка

Натали Имбрулија првпат стана мајка

Светската пејачка Натали Имбрулиа, стана мајка на 45 години. Таа на Инстаграм откри дека се породила пред неколку дена и дека добила син. Ова е прво дете на австралиската пејачка која се прослави со хитот „Торн“. „Добре дојде Макс Валентин Имбруглиа“  напиша Натали под сликаташто ја објави на социјалните мрежи. Таа објави дека е бремена во јули годинава

Натали Имбрулија првпат стана мајка

Натали Имбрулија првпат стана мајка

Светската пејачка Натали Имбрулиа, стана мајка на 45 години. Таа на Инстаграм откри дека се породила пред неколку дена и дека добила син. Ова е прво дете на австралиската пејачка која се прослави со хитот „Торн“. „Добре дојде Макс Валентин Имбруглиа“  напиша Натали под сликаташто ја објави на социјалните мрежи. Таа објави дека е бремена во јули годинава

Забремени со ин-витро: Натали Имбрулија доби син

Забремени со ин-витро: Натали Имбрулија доби син

Популарната Натали Имбрулија на Инстаграм објави дека добила син, на кој му го дала името Макс Валентин. Она што многумина го забележале е дека бебето го носи нејзиното презиме. Таа пред неколку месеци за јавноста откри дека забременила преку ин-витро процедура, со помош на купена сперма. Натали стана мајка на 44-годишна возраст и ова е нејзино прво

Славната пејачка се породи на 44 години, но не го откри името на таткото ФОТО

Славната пејачка се породи на 44 години, но не го откри името на таткото ФОТО

Пејачката среќната вест ја објавила на својот Инстаграм-профил објавувајќи фотографија на која ја држи минијатурното раче на новородениот син. Познатата австралиска поп-пејачка Натали Имбрулија, чиј хит „Торн“ ги освои топ-листите низ целиот свет во 90-тите години, стана мајка на 44-годишна возраст. Пејачката среќната вест ја објавила на својот Инстаграм-профил

СТАНА МАЈКА за прв пат на 45 години! Познатата пејачка не ја крие среќата

СТАНА МАЈКА за прв пат на 45 години! Познатата пејачка не ја крие среќата

Не сум голтнала лубеница. Го чекам своето прво дете кое треба да пристигне оваа есен, напишала пред неколку месеци пејачката. Познатат пејачка Натали Имбруглиа, која стекна светска слава благодарејќи на хитот „Торн“, на својот инстаграм-профил објави дека добила син. „Добре дојде Макс Валентин Имбруглиа“  напиша Натали под сликата на која го држи синчето

Познатата австралиска пејачка роди син

Познатата австралиска пејачка роди син

Популарната Натали Имбрулија на Инстаграм објави дека добила син, на кој му го дала името Макс Валентин. Она што многумина го забележале е дека бебето го носи нејзиното презиме. Таа пред неколку месеци за јавноста откри дека забременила преку ин-витро процедура, со помош на купена сперма. Натали стана мајка на 44-годишна возраст и ова е нејзино прво

Натали Имбрулија доби син

Натали Имбрулија доби син

Популарната Натали Имбрулија на Инстаграм објави дека добила син, на кој му го дала името Макс Валентин. Она што многумина го забележале е дека бебето го носи нејзиното презиме. Таа пред неколку месеци за јавноста откри дека забременила преку ин-витро процедура, со помош на купена сперма. Натали стана мајка на 44-годишна возраст и ова е нејзино прво

Познатата пејачка не ја крие среќата: На 44 години го доби првото дете, и се исполни најголемата желба

Познатата пејачка не ја крие среќата: На 44 години го доби првото дете, и се исполни најголемата желба

Светски познатата пејачка Натали Имбрулија , која популарноста ја стекна со хитот „Torn“ , на својот Инстаграм профил објави дека добила син. Добредојде Макс Валентин Имбруглија, напиша Натали за фотографијата на која синот ја држи за прст. Имено, Натали во јули годинава објави дека е бремена, при што откри дека забременила преку вештачко оплодување

Натали Имбрулија стана мајка на 44 години, роди момче ...

Натали Имбрулија стана мајка на 44 години, роди момче ...

Натали Имбрулија има среќна вест. 44-годишната пејачка роди момче кое го доби името Макс Валентин Имбрулија. Музичарката позната по хитот „Torn“ сподели фотографија од рачето на синчето и напиша: „Добредојде на овој свет... Макс Валентин Имбрулија. Срцето ќе ми експлодира“ – пораката беше проследена со љубовни емотикони. Натали објави дека ќе стане