притисни ентер »

ТИКЕТ НА ДЕНОТ: Челзи се враќа за победа, Вест Хем максимум до реми
ТИКЕТ НА ДЕНОТ: Челзи се враќа за победа, Вест Хем максимум до реми

ТИКЕТ НА ДЕНОТ: Челзи се враќа за победа, Вест Хем максимум до реми

ТИКЕТОТ на ДЕНОТ со Mozzart спортските обложувалници го почнуваме со дуелот меѓу Челзи и Астон Вила во Премиер лигата вечерва. Дуел на два тима кои на мечот му пристапуваат со сосема различно расположение. Челзи викендов беше поразен дома од Вест Хем и денеска не смее да си дозволи нов неуспех, додека Астон Вила охрабрена по ремито со Манчестер Ј.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ: Челзи се враќа за победа, Вест Хем максимум до реми

ТИКЕТ НА ДЕНОТ: Челзи се враќа за победа, Вест Хем максимум до реми

ТИКЕТОТ на ДЕНОТ со Mozzart спортските обложувалници го почнуваме со дуелот меѓу Челзи и Астон Вила во Премиер лигата вечерва. Дуел на два тима кои на мечот му пристапуваат со сосема различно расположение. Челзи викендов беше поразен дома од Вест Хем и денеска не смее да си дозволи нов неуспех, додека Астон Вила охрабрена по ремито со Манчестер Ј.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ: Челзи се враќа за победа, Вест Хем максимум до реми

ТИКЕТ НА ДЕНОТ: Челзи се враќа за победа, Вест Хем максимум до реми

ТИКЕТОТ на ДЕНОТ со Mozzart спортските обложувалници го почнуваме со дуелот меѓу Челзи и Астон Вила во Премиер лигата вечерва. Дуел на два тима кои на мечот му пристапуваат со сосема различно расположение. Челзи викендов беше поразен дома од Вест Хем и денеска не смее да си дозволи нов неуспех, додека Астон Вила охрабрена по ремито со Манчестер Ј.