притисни ентер »

Македонски фан го дупна тапанот додека навиваше на стадион, па на скинатиот тапан чукаше и низ улиците на Букурешт
Македонски фан го дупна тапанот додека навиваше на стадион, па на скинатиот тапан чукаше и низ улиците на Букурешт

Македонски фан го дупна тапанот додека навиваше на стадион, па на скинатиот тапан чукаше и низ улиците на Букурешт

Македонски навивач кој го гледаше натпреварот Македонија – Украина на стадионот во Букурешт, стана хит откако камерите го снимија како удира на скинат тапан и ја бодри репрезентацијата. „Со ваква страст се бодрат фудбалерите“, „Еден ден неговите внуци ќе раскажуваат како дедо им бил главна фаца на Европско“, коментираат на социјалните мрежи. pic.twitter

Македонски фан го дупна тапанот додека навиваше на стадион, па на скинатиот тапан чукаше и низ улиците на Букурешт

Македонски фан го дупна тапанот додека навиваше на стадион, па на скинатиот тапан чукаше и низ улиците на Букурешт

Македонски навивач кој го гледаше натпреварот Македонија – Украина на стадионот во Букурешт, стана хит откако камерите го снимија како удира на скинат тапан и ја бодри репрезентацијата. „Со ваква страст се бодрат фудбалерите“, „Еден ден неговите внуци ќе раскажуваат како дедо им бил главна фаца на Европско“, коментираат на социјалните мрежи. pic.twitter

Македонски фан го дупна тапанот додека навиваше на стадион, па на скинатиот тапан чукаше и низ улиците на Букурешт

Македонски фан го дупна тапанот додека навиваше на стадион, па на скинатиот тапан чукаше и низ улиците на Букурешт

Македонски навивач кој го гледаше натпреварот Македонија – Украина на стадионот во Букурешт, стана хит откако камерите го снимија како удира на скинат тапан и ја бодри репрезентацијата. „Со ваква страст се бодрат фудбалерите“, „Еден ден неговите внуци ќе раскажуваат како дедо им бил главна фаца на Европско“, коментираат на социјалните мрежи. pic.twitter

Скинатиот македонски тапан стана хит во Европа

Скинатиот македонски тапан стана хит во Европа

Share Tweet Share Share Email Comments Македонскиот навивач кој со својот дупнат тапан ги освои социјалните мрежи откако беше снимен на стадион како „тропа“ на него, продолжи и во градот, не се откажува. Камерите го уловија македонскиот навивач на трибините на стадионот во Букурешт како продолжува да чука на тапанот кој го носи иако тој веќе е дупнат

Македонец хит во европските медиуми – лупа во дупнат тапан!

Македонец хит во европските медиуми – лупа во дупнат тапан!

За нашите навивачи не постојат никакви пречки да ја бодрат македонската репрезентација на Европското првенство, па дури и кога фактичката ситуација не им оди во прилог. Таков е случајот и со овој навивач кој на вчерашниот натпревар против Украина, во моментите кога бевме во налет и се боревме за израмнувачки гол, не престана да грми. pic.twitter.com/lyl0mgafmY

Урнебесно: Навивачот кој чукаше на дупнат тапан на стадионот, беше атракција и во центарот на Букурешт🎥

Урнебесно: Навивачот кој чукаше на дупнат тапан на стадионот, беше атракција и во центарот на Букурешт🎥

Македонскиот навивач со својот дупнат тапан ги освои социјалните мрежи, чукаше на него на стадионот, продолжи и во градот, не се откажува. Камерите го уловија македонскиот навивач на трибините на стадионот во Букурешт како продолжува да чука на тапанот кој го носи иако тој веќе е дупнат. Се за ЕУРО 2021 на едно место, домаќини, групи, распоред, најава,

ХИТ на интернет: Македонски навивач го дупна тапанот за Македонија!

ХИТ на интернет: Македонски навивач го дупна тапанот за Македонија!

Македонски навивач  стана хит на социјалните мрежи  откако беше фатен во урнебесна позиција На снимките се гледа како навивачот на нашата репрезентација бодрејќи ги фудбалерите го пробиел својот тапан, а потоа продолжил да тропа на истиот. pic.twitter.com/lyl0mgafmY — Out Of Context Football (@nocontextfooty) June 17, 2021 Македонија навивнач

Е ВАКА СЕ НАВИВА: Го дупна тапанот за Македонија

Е ВАКА СЕ НАВИВА: Го дупна тапанот за Македонија

Македонски навивач кој беше присутен на трибините во Букурешт се најде во центарот на вниманието на јавноста откако беше фатен во урнебесна позиција. Бодрејќи ги фудбалерите го дупнал својот тапан, а потоа продолжил да тропа на истиот. Ваквиот момент беше уловен од режисерите кои се погрижија за преносот од натпреварот против Украина, а видеото од

Фанот кој чукаше на дупнат тапан на стадионот, уште чука на него низ улиците на Букурешт!

Фанот кој чукаше на дупнат тапан на стадионот, уште чука на него низ улиците на Букурешт!

Македонскиот навивач со својот дупнат тапан ги освои социјалните мрежи, чукаше на него на стадионот, продолжи и во градот, не се откажува. Македонскиот навивач со својот дупнат тапан ги освои социјалните мрежи, чукаше на него на стадионот, продолжи и во градот, не се откажува. Камерите го уловија македонскиот навивач на трибините на стадионот во Букурешт

Каков цар: Македонскиот фан уште чука на дупнатиот тапан низ улиците Букурешт

Каков цар: Македонскиот фан уште чука на дупнатиот тапан низ улиците Букурешт

Македонскиот навивач кој стана хит на интернет откако беше фатен од камерата ако чука на дупнат тапан, има нова епизода, овој пат по мечот. Навивачот на Македонија го освои светот со дупнатиот тапан , но не се откажа од него ни по натпреварот, продолжи да чука и низ улиците на Букурешт по мечот, а тоа им стана уште посмешно и пофасцинантно на странците