притисни ентер »

ГИ “ЗАПАЛИ“ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Маја Николиќ само во градник
ГИ “ЗАПАЛИ“ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Маја Николиќ само во градник

ГИ “ЗАПАЛИ“ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Маја Николиќ само во градник

Пејачката Маја Николиќ ги запали социјалните мрежи со жешка фотка на којаа позира во градник со леопард принт. Маја покажа со што располага, а во преден план го исфрли бујното деколте и покрена лавина од коментари на Инстаграм. “ Жешка и секси“, “ Мачка“, “Секогаш преубава“,  беа дел од коментарите на нејзините фанови. фото: Н. Томиќ