притисни ентер »

Тони Зен го покажа Јасен
Тони Зен го покажа Јасен

Тони Зен го покажа Јасен

Тони Зен иако претходно не беше активен на социјалните мрежи, овој пат направи исклучок. Раперот на Инстаграм постави фотографии од синчето Јасен кој има само два месеци. За фотографиите тој доби многу лајкови. Инаку, на почетокот на април во медиумите беше објавено дека Тони Зен, не само што се оженил, туку станал и татко. Набрзо по бракот со неговата

Ова е преслаткиот син на Тони Зен

Ова е преслаткиот син на Тони Зен

ФОТО: Ова е преслаткиот син на Тони Зен Хип-хоп артистот Тони Зен неодамна се ожени со Валентина Јованова од Гевгелија и стана татко. Вчера тој за првпат објави фотографии од својот пресладок син Јасен. „ Имаме син, има четири недели. Навистина не сакам да се експонирам на овој начин, за приватниот живот никогаш многу не сум зборувал“, ни изјави Тони

Гордост на тато: Тони Зен за првпат го покажа синчето Јасен

Гордост на тато: Тони Зен за првпат го покажа синчето Јасен

Кон почетокот на месец април во медиумите беше објавено дека Тони Петковски или попознат како Тони Зен, не само што се оженил, туку станал и татко. Извесен период Тони е целосно повлечен од јавниот живот, односно експонирањето пред очите на јавноста, а исклучок се неговите настапи како диџеј. Имено, набрзо по бракот со неговата избраничка Валентина

Тони Зен сподели први фотографии од синот и откри како се вика

Тони Зен сподели први фотографии од синот и откри како се вика

Македонскиот рапер Тони Зен минатиот месец откри дека тајно се оженил со својата избраничка Валентина, но и дека добил син. Тој за првпат на социјалните мрежи сподели фотографии од нивниот син Јасен. Тони Зен се врати на музичката сцена  и ја објави првата песна од новиот албум насловен „Од изворот на изборот“.

Ова е преслаткиот син на Тони Зен

Ова е преслаткиот син на Тони Зен

Хип-хоп артистот Тони Зен неодамна се ожени со Валентина Јованова од Гевгелија и стана татко. Вчера тој за првпат објави фотографии од својот пресладок син Јасен. „ Имаме син, има четири недели. Навистина не сакам да се експонирам на овој начин, за приватниот живот никогаш многу не сум зборувал“, ни изјави Тони на почетокот на месец април. Јасен навистина

Гордост на тато: Тони Зен за првпат го покажа синчето Јасен

Гордост на тато: Тони Зен за првпат го покажа синчето Јасен

ИЗВОР Скопје24 | мај 16, 2019 Кон почетокот на месец април во медиумите беше објавено дека Тони Петковски или попознат како Тони Зен, не само што се оженил, туку станал и татко. Извесен период Тони е целосно повлечен од јавниот живот, односно експонирањето пред очите на јавноста, а исклучок се неговите настапи како диџеј. Имено, набрзо по бракот со

Гордост на тато: Тони Зен за првпат го покажа синчето Јасен

Гордост на тато: Тони Зен за првпат го покажа синчето Јасен

фото:тони зен/инсатграм Кон почетокот на месец април во медиомите беше објавено дека Тони Петковски или попознат како Тони Зен, не само што се оженил, туку станал и татко. Извесен период Тони е целосно повлечен од јавниот живот, односно експонирањето пред очите на јавноста, а исклучок се неговите настапи како диџеј. Имено, набрзо по бракот со неговата

Тони Зен го покажа синот

Тони Зен го покажа синот

Хип-хоп музичарот Тони Зен, кој пред два месеца стана татко, објави први слики од синот Јасен. Музичарот, кој речиси никогаш не зборувал за својот приватен живот во јавноста, неодамна се ожени со Валентина Јованова, а веста за свадбата и раѓањето на синот долго време ја држеше во тајност. „Бидејќи четвртоците во ‘Станица’ станаа многу популарни, дојде

Тони Зен го покажа синот

Тони Зен го покажа синот

Хип-хоп музичарот Тони Зен, кој пред два месеца стана татко, објави први слики од синот Јасен. Музичарот, кој речиси никогаш не зборувал за својот приватен живот во јавноста, неодамна се ожени со Валентина Јованова, а веста за свадбата и раѓањето на синот долго време ја држеше во тајност. „Бидејќи четвртоците во ‘Станица’ станаа многу популарни, дојде

Тони Зен го покажа синот

Тони Зен го покажа синот

Хип-хоп музичарот Тони Зен, кој пред два месеца стана татко, објави први слики од синот Јасен. Музичарот, кој скоро никогаш не зборувал за својот приватен живот во јавноста, неодамна се ожени со Валентина Јованова, а веста за свадбата и раѓањето на синот долго време ја држеше во тајност. „Бидејќи четвртоците во ‘Станица’ станаа многу популарни, дојде