притисни ентер »

Софија Вергара гола во када
Софија Вергара гола во када

Софија Вергара гола во када

Познатата атрактивна актерка Софија Вергара спаѓа во онаа група на среќни жени кои се разубавуваат како што стареат па оттука можеме со сигурност да потврдиме дека таа денес изгледа многу подобро отколку претходно. Таа на својот Инстаграм профил постојано споделува фотографии од кои повеќето се провокативни. Овој пат Вергара собјави фотографија на

Провокативна од својата када, Софија Вергера ги поздрави фановите

Провокативна од својата када, Софија Вергера ги поздрави фановите

Од убавината на која никој не останал рамнодушен на прекрасната Софија Вергера никогаш не е доста. Дека изгледа неодоливо и на 49 години покажа со својата фотографија која што таа ја објави на својот Инстаграм профил во која открива како изгледа додека е на сет и е легната гола во када, по што доби куп позитивни коментари и лајкови од своите фаови

Софија Вергара позирала потполно гола

Софија Вергара позирала потполно гола

Нејзината фигура на 49. години ги остава без здив мажите ширум светот Софија Вергара е најплатената актерка, но и една од најатрактивните во светот. Нејзината фигура на 49. години ги остава мажите без здив, но и жените кои копнеат по такво тело. Актерката е активна на социјалните мрежи, па често објавува фотографии од 90-тите години. Сите се согласуваат

Софија Вергара објави провокативна фотографија

Софија Вергара објави провокативна фотографија

Софија Вергара е жена по која лудуваат мажите. На својот профил на Инстаграм, таа објави една фотографија од снимките кога беше фотографирана целосно гола во када. Дефинитивно и на 49 години таа изгледа совршено. View this post on Instagram #tbt @vanityfair cover !!❤️❤️❤️ #palmsprings 🌝@annieleibovitz 📸 @sergenormant 💇🏽‍♀️ @michaelsmithinc 🏠 @ctilburymakeup

Софија Вергара гола во када…

Софија Вергара гола во када…

Една од најсексапилните жени во светот и sвезда на серијата „Модерно семејство“, Колумбијката Софија Вергара, е на врвот на листата на „Форбс“ за најплатени актерки во светот. Се проценува дека таа заработила неверојатни 43 милиони долари за 12 месеци, а со тоа се искачи од второто место на првото. Софија важи и за жена по која лудуваат мажите, а нејзината

Вергара сподели фотографија која го „здрма“ Инстаграм

Вергара сподели фотографија која го „здрма“ Инстаграм

Една од најсексапилните жени во светот и sвезда на серијата „Модерно семејство“, Колумбијката Софија Вергара, е на врвот на листата на „Форбс“ за најплатени актерки во светот. Се проценува дека таа заработила неверојатни 43 милиони долари за 12 месеци, а со тоа се искачи од второто место на првото. Софија важи и за жена по која лудуваат мажите, а нејзината

Софија Вергара позира сосема гола во када ФОТО

Софија Вергара позира сосема гола во када ФОТО

Атрактивната актерка Софија Вергара (48) со години пали и гаси на сцената, а честопати се сеќава на снимањата од пред неколку години. Најчесто нејзините фотографии се од деведесеттите години, а нејзините обожаватели секогаш ѝ велат дека воопшто не се сменила и дека не можат да поверуваат дека се приближува кон педесеттата година од животот. Сега повторно

Софија Вергара сосема гола позира во када ФОТО

Софија Вергара сосема гола позира во када ФОТО

Атрактивната актерка Софија Вергара (48) со години пали и гаси на сцената, а честопати се сеќава на снимањата од пред неколку години. Најчесто нејзините фотографии се од деведесеттите години, а нејзините обожаватели секогаш ѝ велат дека воопшто не се сменила и дека не можат да поверуваат дека се приближува кон педесеттата година од животот. Сега повторно

Софија Вергара позира целосно гола

Софија Вергара позира целосно гола

Тоа е всушност постара фотографија направена за време на едно снимање и ова не е прв пат Софија да објавува фотографии од минатото за да потсети на некои настани. Таа со своите следбеници често споделува фотографии од снимање во минатото, најчесто оние од 90-тите години на минатиот век, а нејзините обожаватели и кажуваат дека и денес, кога има 48 години,

Експлозивни фотки на Софија Вергара: Гола во када!

Експлозивни фотки на Софија Вергара: Гола во када!

Актерката на социјалните мрежи често објавува фотографии од стари фотосесии или снимања. Во својата младост таа била желба на многу мажи, а денес таа желба сеуште трае. Атрактивната актерка Софија Вергара (48) со години блеска на сцената , а честопати се присетува и ги споделува со своите фанови бројните фотосесии кои ги направила пред неколку години