притисни ентер »

Страшна сообраќајка – КАМИОН УДРИ ВО ОСТАТОЦИ ОД СТАРА ПАТАРИНА
Страшна сообраќајка – КАМИОН УДРИ ВО ОСТАТОЦИ ОД СТАРА ПАТАРИНА

Страшна сообраќајка – КАМИОН УДРИ ВО ОСТАТОЦИ ОД СТАРА ПАТАРИНА

Поставете соодветна сигнализација кога оставате бетонски остатоци како чиреви од стара патарина. Дури и најискусните (возачи на камиони) прават грешки бидејќи е вечерно време и нема соодветни знаци. Возачот на брза помош кажа дека е 5ти или 6ти случај откако е преселена патарината. Да не биде предоцна, бидејќи никој од нас нема да одговара. Сликата

СТРАВИЧНА СООБРАЌАЈКА КАЈ ГРАДСКО: Камион се заби во бетон

СТРАВИЧНА СООБРАЌАЈКА КАЈ ГРАДСКО: Камион се заби во бетон

Возачот веднаш е пренесен во болницата во Велес. Камион со приколка вечерва удри во напуштената (старата) патарина во близината на Градско, при што причинета е материјална штета. Возачот веднаш е пренесен во болницата во Велес каде што има полесни повреди. „Поставете соодветна сигнализација кога оставате бетонски остатоци како чиреви од стара патарина

Страшна сообраќајка – КАМИОН УДРИ ВО ОСТАТОЦИ ОД СТАРА ПАТАРИНА

Страшна сообраќајка – КАМИОН УДРИ ВО ОСТАТОЦИ ОД СТАРА ПАТАРИНА

Поставете соодветна сигнализација кога оставате бетонски остатоци како чиреви од стара патарина. Дури и најискусните (возачи на камиони) прават грешки бидејќи е вечерно време и нема соодветни знаци. Возачот на брза помош кажа дека е 5ти или 6ти случај откако е преселена патарината. Да не биде предоцна, бидејќи никој од нас нема да одговара. Сликата

Вечерва камион удрил во бетонски столб на наплатна рампа

Вечерва камион удрил во бетонски столб на наплатна рампа

Вечерва камион удрил во бетонски столб на наплатна рампа Камион удрил ноќва во бетонски столб на старата наплатна рампа Градско. Информацијата за сообраќајката за 24 инфо ја потврдија од МВР. Возачот е повреден и пренесен во болница во Велес. Засега нема повеќе детали околу сообраќајната несреќа.

Ужас, камион удрил во бетонски столб на наплатна Градско

Ужас, камион удрил во бетонски столб на наплатна Градско

Ужас, камион удрил ноќва во бетонски столб на старата наплатна патарина Градско. Информацијата за сообраќајката за Плусинфо ја потврди Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес. – Товарно возило удрило во бетонски штитници од кабините на патарините. Возачот е повреден и пренесен во болница Велес – рече Додевски. Засега нема повеќе детали околу сообраќајната

Хаос на македонските автопати, едно лице тешко повредено

Хаос на македонските автопати, едно лице тешко повредено

Хаос на македонските автопати, едно лице тешко повредено АПЕЛ ДО НАДЛЕЖНИТЕ!!! Поставете соодветна сигнализација кога оставате бетонски остатоци како чиреви од стара патарина. Дури и најискусните (возачи на камиони) прават грешки бидејќи е вечерно време и нема соодветни знаци. Возачот на брза помош кажа дека е 5ти или 6ти случај откако е преселена

Страшна незгода кај Градско- камион удри во бетон

Страшна незгода кај Градско- камион удри во бетон

Предмалку на патарината кај Градско се случила страшна сообраќајка, имено камион удрил во бетон, пишува корисник на страната „ ѕид на сообраќајниот срам“ . „АПЕЛ ДО НАДЛЕЖНИТЕ!!! Поставете соодветна сигнализација кога оставате бетонски остатоци како чиреви од стара патарина. Дури и најискусните (возачи на камиони) прават грешки бидејќи е вечерно време

Хаос на македонските автопати, едно лице тешко повредено

Хаос на македонските автопати, едно лице тешко повредено

АПЕЛ ДО НАДЛЕЖНИТЕ!!! Поставете соодветна сигнализација кога оставате бетонски остатоци како чиреви од стара патарина. Дури и најискусните (возачи на камиони) прават грешки бидејќи е вечерно време и нема соодветни знаци. Возачот на брза помош кажа дека е 5ти или 6ти случај откако е преселена патарината. Да не биде предоцна, бидејќи никој од нас нема

Камион удри во старата патарина во Градско, возачот заврши во болница

Камион удри во старата патарина во Градско, возачот заврши во болница

Камион со приколка вечерва удри во напуштената (старата) патарина во близината на Градско, при што причинета е материјална штета. Возачот веднаш е пренесен во болницата во Велес каде што има полесни повреди. За неполн месец на истото место на старата наплатна рампа се случија неколку сообраќајни незгоди. Новата наплатна рампа е преместена на километар

Страшна сообраќајка – Камион удри во остатоци од стара патарина

Страшна сообраќајка – Камион удри во остатоци од стара патарина

Поставете соодветна сигнализација кога оставате бетонски остатоци како чиреви од стара патарина. Дури и најискусните (возачи на камиони) прават грешки бидејќи е вечерно време и нема соодветни знаци. Возачот на брза помош кажа дека е 5ти или 6ти случај откако е преселена патарината. Да не биде предоцна, бидејќи никој од нас нема да одговара. Сликата