притисни ентер »

Мицкоски: Власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев
Мицкоски: Власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев

Мицкоски: Власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев

Македонија има нова реалност, власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев, порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот фејсбук профил. „Вистинската сила се граѓаните, македонската пролет доаѓа“ порача Мицкоски. Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.

Мицкоски: Власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев

Мицкоски: Власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев

Мицкоски: Власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев (ВИДЕО) Македонија има нова реалност, власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев, порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил. -Вистинската сила се граѓаните, македонската пролет доаѓа, порача тој.

Мицкоски: Вистинската сила се граѓаните, македонската пролет доаѓа!

Мицкоски: Вистинската сила се граѓаните, македонската пролет доаѓа!

Македонија има нова реалност, власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев, порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил. -Вистинската сила се граѓаните, македонската пролет доаѓа- порача тој.

Мицкоски: Почна падот на Зоран Заев

Мицкоски: Почна падот на Зоран Заев

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, на својот профил на „Фејсбук“ објави видео, и стави наслов дека власта е делегимитирана, и дека почнат е падот на Зоран Заев.

MИЦКОСКИ: Вистинската сила се граѓаните

MИЦКОСКИ: Вистинската сила се граѓаните

Македонија има нова реалност, власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев, порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил. -Вистинската сила се граѓаните, македонската пролет доаѓа, порача тој. Македонија има нова реалност, власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев.Вистинската сила се граѓаните, македонската

Мицкоски: Вистинската сила се граѓаните, македонската пролет доаѓа!

Мицкоски: Вистинската сила се граѓаните, македонската пролет доаѓа!

Македонија има нова реалност, власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев, порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил. -Вистинската сила се граѓаните, македонската пролет доаѓа, порача тој.

Мицкоски: Почна падот на Зоран Заев

Мицкоски: Почна падот на Зоран Заев

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, на својот профил на „Фејсбук“ објави видео, и стави наслов дека власта е делегимитирана, и дека почнат е падот на Зоран Заев. Извор: https://tv21.tv/

ПОЧНА ПAДOT НА ЗОРАН ЗАЕВ: Македонија има нова реалност

ПОЧНА ПAДOT НА ЗОРАН ЗАЕВ: Македонија има нова реалност

Погледнете го најновото моќно видео кое го објави ВМРО-ДПМНЕ на својата Фејсбук страница: Почна падот на Зоран Заев, власта е делигитимирана, Македонија има нова реалност. Почна падот на Зоран Заев, власта е делигитимирана, Македонија има нова реалност.#ПравдаЗаМакедонија#ТатковинатаПовикува Gepostet von ВМРО-ДПМНЕ, ВМРО-ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА ЗА МАКЕДОНСКО

Мицкоски: Ќе дојдат подобри денови за Македонија, доаѓа ново време, започнува нова реалност во татковината

Мицкоски: Ќе дојдат подобри денови за Македонија, доаѓа ново време, започнува нова реалност во татковината

Победивме!!! Победивме и тоа е победа на сите вас што сте овде, но и на сите оние кои што денеска ја поддржавте идниот претседател на Република Македонија Проф. д-р Гордана Сиљановска Давкова и идните градоначалници кои што се во Охрид и Ново Село Николчо и Митре, јас од срце ви благодарам. Ги победивме сите оние остатоци од транзицијата, ги победивме

Мицкоски на Фејсбук: Сега славиме а потоа на терен додека не ја ослободиме Македонија

Мицкоски на Фејсбук: Сега славиме а потоа на терен додека не ја ослободиме Македонија

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ се огласи на фејсбук по изборите вчера и официјалните податоци од ДИК. Денешниот ден покажа дека народот, поради оваа власт е во апатија, незадоволен, но и револтиран. И тоа е со право. Затоа што народот никогаш не греши и не заборава за сето она зло кое овие луѓе го нанесоа, за притисоците, а неправдите, за прогонот, за името,