притисни ентер »

ВИДЕО | „Како од бајка на Дизни“: Ќе ве стопи снимката од девојка која храни елени
ВИДЕО | „Како од бајка на Дизни“: Ќе ве стопи снимката од девојка која храни елени

ВИДЕО | „Како од бајка на Дизни“: Ќе ве стопи снимката од девојка која храни елени

ВИДЕО | „Како од бајка на Дизни“: Ќе ве стопи снимката од девојка која храни елени И. Т. Пред 37 секунди Фото: Принтскрин/Твитер Сцените од познатите дизни цртани, понекогаш се случуваат и во реалноста. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber На социјалните мрежи неодамна се рашири видео од мало девојче кое храни малечка срна во природа, a  зад

Штипјанец со остар предмет ја нападнал неговата 18-годишна љубовна партнерка од Скопје и ѝ нанел расекотини

Штипјанец со остар предмет ја нападнал неговата 18-годишна љубовна партнерка од Скопје и ѝ нанел расекотини

Штипјанец со остар предмет ја нападнал неговата 18-годишна љубовна партнерка од Скопје и ѝ нанел расекотини На 21.09.2022 во 20.40 часот на бул.„Гоце Делчев“ во Скопје, полициски службеници од Полициската станица Центар го лишиле од слобода Е.А.(19) од Штип, затоа што околу 16.00 часот на ул.„Пелагонија“ во Шуто Оризари – Скопје со остар предмет ја

Штипјанец со остар предмет ја нападнал својата девојка во Шуто Оризари

Штипјанец со остар предмет ја нападнал својата девојка во Шуто Оризари

На 21.09.2022 во 20.40 часот на бул.„Гоце Делчев“ во Скопје, полициски службеници од Полициската станица Центар го лишиле од слобода Е.А.(19) од Штип, затоа што околу 16.00 часот на ул. „Пелагонија“ во Шуто Оризари – Скопје со остар предмет ја нападнал неговата 18-годишна љубовна партнерка и и нанел расекотини. Тој бил приведен во полициска станица

19-годишник со нож ја повредил својата девојка

19-годишник со нож ја повредил својата девојка

Вчера во 20.40 часот на бул.„Гоце Делчев" во Скопје, полициски службеници од Полициската станица Центар го лишиле од слобода Е.А.(19) од Штип, Вчера во 20.40 часот на бул.„Гоце Делчев" во Скопје, полициски службеници од Полициската станица Центар го лишиле од слобода Е.А.(19) од Штип, Околу 16.00 часот на ул.„Пелагонија" во Шуто Оризари – Скопје тој

Штипјанец со остар предмет ја нападнал својата девојка во Шуто Оризари

Штипјанец со остар предмет ја нападнал својата девојка во Шуто Оризари

На 21.9.2022 во 20:40 часот на бул. Гоце Делчев во Скопје, полициски службеници од Полициската станица Центар го лишиле од слобода Е.А.(19) од Штип, затоа што околу 16:00 часот на ул. Пелагонија во Шуто Оризари – Скопје со остар предмет ја нападнал неговата 18-годишна љубовна партнерка и и нанел расекотини. Тој бил приведен во полициска станица и

Тинејџер од Штип со нож ја расекол 18-годишната девојка од Скопје

Тинејџер од Штип со нож ја расекол 18-годишната девојка од Скопје

Тинејџер од Штип со нож ја расекол 18-годишната девојка од Скопје Ж.Н. Пред 9 минути Фото: Unsplash Скопски полицајци вчеравечер на булеварот „Гоце Делчев“ уапсиле 19-годишен жител на Штип, кој претходно ја нападнал и ја расекол со нож 18-годишната девојка во населбата Шуто Оризари, соопшти МВР. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber „Синоќа

19 годишник од Штип со остар предмет и нанел расекотини на својата девојка

19 годишник од Штип со остар предмет и нанел расекотини на својата девојка

На 21.09.2022 во 20.40 часот на бул.„Гоце Делчев“ во Скопје, полициски службеници од Полициската станица Центар го лишиле од слобода Е.А.(19) од Штип, затоа што околу 16.00 часот на ул.„Пелагонија“ во Шуто Оризари – Скопје со остар предмет ја нападнал неговата 18-годишна љубовна партнерка и ѝ нанел расекотини. Тој бил приведен во полициска станица

19 годишник од Штип ја нападнал својата партнерка во Шуто Оризари

19 годишник од Штип ја нападнал својата партнерка во Шуто Оризари

19 годишник од Штип е лишен од слобода бидејќи со остар предмет ја нападнал неговата 18 годишна љубовна партнерка. Тој и нанел расекотини, а настанот се случил околу 16 часот на ул. „Пелагонија“ во Шуто Оризари. Од МВР со соопштение за случајот: -На 21.09.2022 во 20.40 часот на бул.„Гоце Делчев“ во Скопје, полициски службеници од Полициската станица

Со остар предмет ја нападнал својата 18-годишна партнерка и ѝ нанел расекотини

Со остар предмет ја нападнал својата 18-годишна партнерка и ѝ нанел расекотини

На 21.09.2022 во 20.40 часот на бул.„Гоце Делчев“ во Скопје, полициски службеници од Полициската станица Центар го лишиле од слобода Е.А.(19) од Штип, затоа што околу 16.00 часот на ул.„Пелагонија“ во Шуто Оризари – Скопје со остар предмет ја нападнал неговата 18-годишна љубовна партнерка и ѝ нанел расекотини. Тој бил приведен во полициска станица

19-годишник ја избодел својата девојка

19-годишник ја избодел својата девојка

Синоќа во 20:40 часот на бул.„Гоце Делчев“ во Скопје, полициски службеници од Полициската станица Центар го лишиле од слобода Е.А.(19) од Штип, затоа што околу 16:00 часот на ул.„Пелагонија“ во Шуто Оризари – Скопје со остар предмет ја нападнал неговата 18-годишна љубовна партнерка и ѝ нанел расекотини, информираат од МВР. Тој бил приведен во полициска