притисни ентер »

Хороскоп за 21 ноември: Бракот во криза кај Рибите, пари за Скорпијата, нова љубов за Водолијата
Хороскоп за 21 ноември: Бракот во криза кај Рибите, пари за Скорпијата, нова љубов за Водолијата

Хороскоп за 21 ноември: Бракот во криза кај Рибите, пари за Скорпијата, нова љубов за Водолијата

Овен Денес ќе се занимавате со интуитивни содржини, што ќе ги внесувате во љубовниот живот. Сите што работат во сенка, денес ќе добијат добар поттик. Другите ќе се занимаваат со суптилни вибрации на работа. Вашата љубовна идила продолжува на општа радост и среќа. Останете доследни на себеси. Бик Имате тешкотии во завршувањето на своите обврски. Потребна

Хороскоп за 21 ноември: Бракот во криза кај Рибите, пари за Скорпијата, нова љубов за Водолијата

Хороскоп за 21 ноември: Бракот во криза кај Рибите, пари за Скорпијата, нова љубов за Водолијата

Овен Денес ќе се занимавате со интуитивни содржини, што ќе ги внесувате во љубовниот живот. Сите што работат во сенка, денес ќе добијат добар поттик. Другите ќе се занимаваат со суптилни вибрации на работа. Вашата љубовна идила продолжува на општа радост и среќа. Останете доследни на себеси. Бик Имате тешкотии во завршувањето на своите обврски. Потребна

ВИКЕНД ЉУБОВЕН ХОРОСКОП: Бикот го очекува тајна врска, вагата e мета на љубобитни погледи

ВИКЕНД ЉУБОВЕН ХОРОСКОП: Бикот го очекува тајна врска, вагата e мета на љубобитни погледи

ОВЕН Ова е чувствителен период за вас во различни аспекти. Емоционални блокади во врската со партнерот се можни, без оглед на тоа дали имате партнер или имате слободен статус, ќе бидете придружени со периоди на изолација или емоционална дистанца, разни тешкотии. Совет е да ја соберете внатрешната сила и да имате многу трпеливост во очекување дека за

Викенд хороскоп 21-22.11.2020

Викенд хороскоп 21-22.11.2020

Овен (21.03 – 20.04) Можни се некои неочекувани промени на љубовен план. Не ви е лесно да излезете на крај со своите обврски. Не ја сакате монотонијата и тешко ви е да одржите сериозна врска бидејќи не сте подготвени да им одолеете на бројните искушенија. Бик (21.04 – 21.05) Викендов во никој случај не се потпирајте на среќата, ќе имате загуби. Немојте

Викенд љубовен хороскоп – ве очекуваат убави моменти

Викенд љубовен хороскоп – ве очекуваат убави моменти

ИЗВОР Скопје24 | ноември 21, 2020 ОВЕН Ова е чувствителен период за вас во различни аспекти. Емоционални блокади во врската со партнерот се можни, без оглед на тоа дали имате партнер или имате слободен статус, ќе бидете придружени со периоди на изолација или емоционална дистанца, разни тешкотии. Совет е да ја соберете внатрешната сила и да имате многу

Викенд хороскоп: Бидете подготвени за предизвиците!

Викенд хороскоп: Бидете подготвени за предизвиците!

ОВЕН Овој викенд ви носи многу интересни откритија. Некое ветување ќе биде одржано. Венера ви носи мигови кога многу нешта ќе излезат на виделина од кои ќе бидете изненадени. Некој може да ги сподели своите чувства со вас. Имате многу нешта за кои треба да бидете благодарни. БИК Да се биде знакот Бик често се наоѓате во позиција да одите со главата

Дневен хороскоп за 21. ноември 2020 година

Дневен хороскоп за 21. ноември 2020 година

Шкорпија 24.10-22.11. Љубов Можно е решение на некој семеен проблем , што долго ве измачуваше. Веројатно ќе најдете заеднички јазик. Кариера Успешно ќе завршите една деловна фаза и ќе свртите нов лист.Ќе биде тоа чекор напред за вас. Здравје Не се сомневајте ,туку работете. Стрелец 23.11.-21.12. Љубов Денеска е ден кога во љубовните теми ќе помешате

Дневен хороскоп за сабота 21 ноември 2020 година

Дневен хороскоп за сабота 21 ноември 2020 година

illustration of 12 colorful zodiac web buttons ОВЕН Не ја сакате монотонијата и тешко ви е да одржите сериозна врска бидејќи не сте подготвени. Мистериозни сте кога се работните планови во прашање. Ги криете од колегите за да не ви ги земат идеите. Чувствителен стомак. Внимавајте на исхрана. БИК Загрижени сте поради соработката со странци. Не одговораат

Кој е вашиот принц на бел коњ? Ѕвездите откриваат како изгледа идеалниот партнер за вас!

Кој е вашиот принц на бел коњ? Ѕвездите откриваат како изгледа идеалниот партнер за вас!

Astro&Horoscope Кој е вашиот принц на бел коњ? Ѕвездите откриваат како изгледа идеалниот партнер за вас! ноември 21, 2020 Share Сподели на Фејсбук Сподели на Твитер Pinterest Е-пошта Врз основа на месецот во кој сте родени, можете да откриете како изгледа идеалниот партнер за вас. Јануари Кога – тогаш ќе се појави идеалниот партнер за вас, а вие ќе

Викенд хороскоп 21-22.11.2020

Викенд хороскоп 21-22.11.2020

Овен (21.03 – 20.04) Можни се некои неочекувани промени на љубовен план. Не ви е лесно да излезете на крај со своите обврски. Не ја сакате монотонијата и тешко ви е да одржите сериозна врска бидејќи не сте подготвени да им одолеете на бројните искушенија. Бик (21.04 – 21.05) Викендов во никој случај не се потпирајте на среќата, ќе имате загуби. Немојте