притисни ентер »

Сите погледи ќе бидат вперени во вас: Познатите убавици одамна се вљубија во розовите капути, сега вие сте на ред
Сите погледи ќе бидат вперени во вас: Познатите убавици одамна се вљубија во розовите капути, сега вие сте на ред

Сите погледи ќе бидат вперени во вас: Познатите убавици одамна се вљубија во розовите капути, сега вие сте на ред

Кралицата Летиција вчера ја воодушеви модната јавноста со капут во фуксија боја, но далеку од тоа дека е прва позната трендсетерка која сме ја виделе во есенска облека со волку впечатлива боја... Изминатите неколку сезони, розовите капути се парче со кое е невозможно да останете незабележани и без сомнеж секоја комбинација ја претвараат во нежна модна

Пинк капутот е клучно парче за есенската сезона: 10 предлози за стилизирање без грешка

Пинк капутот е клучно парче за есенската сезона: 10 предлози за стилизирање без грешка

Оваа есен се разликува од останатите, барем кога станува збор за модата. Веќе сме навикнати во првите денови од есента да се облекуваме во нешто посмирени и помонотони нијанси, меѓутоа тоа не е случај и оваа сезона. Есента 2020 година ќе ја одбележат силни бои и впечатливи комбинации, а модните експерти предлагаат во гардероберот на секоја жена да